Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rá merjek irni, mit irjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá merjek irni, mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már évek óta nem láttam, régi ismerősöm. Pár hete láttam , és, hát igen megváltozott. Aranyos , szép, minden, bejön nagyon. Viszont nem sokat tudtam vele akkor beszélni, ha beszéltem is vele, akkor is mindig mosolygott.Mit irjak neki, vagy rá merjek irni? Nem lesz ciki?
2016. máj. 8. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szóval ismered, eddig letojtad, majd most hogy szép már szereted is.

Amúgy félsz ráírni? Mit veszíthetsz? Mondjuk ha az a terved hogy egyből rányomulsz és minden akkor ciki lesz.

2016. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tojtam le, csak nem igen láttam sehol sem. Nem nyomulni szeretnék, elösször beszélgetni , stb. Csak félek ráirni
2016. máj. 8. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Leharapja fejed? Szedd össze magad...nem fog az öledbe hullani ha nem teszel érte.
2016. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igazatok van. Viszont van közös ismerősünk, aztán utána meg majd cseszegetni fognak vele h ráírtam,vagy nem?
2016. máj. 8. 21:54
 5/12 theweeknd ***** válasza:

Ha ezzel valakit próbálnák szekállni az csak egy gyerekes hülye viselkedés.


Nem fogja elvágni a torkodat, ha ráírsz vagy mitől félsz nem értelek..

2016. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mit irjak neki, mivel folytassam , stb.. Az a baj en nem az a tipus vagyok hogy csak ugy barkire rairok
2016. máj. 8. 22:12
 7/12 theweeknd ***** válasza:
100%

"Szia, megismersz még?

- Hogy vagy, rég találkoztunk

- Suli hogy megy?


Gyakorolj Cleaverboton :DDD

2016. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem ciki ez akkor szerintetek? Aztan majd mindenki rajtam nevet majd
2016. máj. 8. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért nevetne mindenki rajtad? Mert ráírtál egy régi ismerősre, hogy újra beszélgessetek? Ez csak ismerkedési,barátkozási szint...nem fogja mindenki ebből azt levágni, hogy: "úúúú, tuti azért írt rá mert bejön neki"

Szóval nyugodtan írj rá, beszélgess vele aztán majd kialakul valami. A többiek véleményét meg tojd le magasról, ha esetleg emiatt beszólnának,cikiznének ;) De az nem is vallana érett gondolkodásra...

2016. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi, erosen gondolkodok rajta. Jo par eve nem beszeltem vele, csak par hete nehany szot. Ismerosom folyamatosan beszel vele, nemtom hogy kezdjem el, nem e lesz ciki vagy neki furcsa vmi ilyesmi
2016. máj. 9. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!