Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Egyáltalán merjek neki írni?

Figyelt kérdés
Van 1 pasi akit már lassan fél éve ismerek anno még én írtam rá vipen, aztán elkezdtünk msnezni és meg is teccettem neki. de volt bnője és így már énse akartam vna tőle semmit persze sokszor mondta h szakítani fog vele mert már nem bírja ami van kettőjük közöztt. amíg meg volt a bnője párszor titokban taliztunk de nem volt semmi csak beszélgettünk és ennyi. sajnos már vagy 4 hónapja nem beszélünk viszont tnap szakított a bnőjével. most nem tom h merjek e neki írni ha igen akk egyáltalán mit írjak neki? avval nem támadhatom le h figy nincs már bnőd így mostmár velem járj. köszi előre is a válaszokat L(17)
2011. ápr. 20. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
SZIA!! hat ha a pasi nem tudja h te tudod akkor irj ra..kerdezd meg h h van es mi jot csinal, meg h sokat gondolsz ra az uccso idöbe..de ne regenyt irj... ;)
2011. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el megint talizni, esetleg ajánld fel, hogy beszélhet veled a dologról, ha akar valakivel.
2011. ápr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SSmile ***** válasza:
Szerintem pár napot várhatnál, max írj rá..h hallottad mi történt...de reméled, hogy nem viseli meg túlságosan :) meg h rád számíthat..ilyenek szerintem :) ne nyomulj túlságosan, ha akar valamit majd úgyis szól!
2011. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!