Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor aggódnak amiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor aggódnak amiatt hogy nem erdeklem?

Figyelt kérdés

Egyszer (kb masfel honapja) nagyon durva pontossággal (!!!) ertem el a buszt, es olyan érzésem támadt mintha a sors akarta volna hogy fel szaljak... egy sraccal egymásra mosolyogtunk, de féltem odamenni hozza. Ket het mulva ujra lattam, majd egy het mulva megint, es akkor mar beszéltünk is. Azutan ujra találkoztunk (mas helyen, de megint veletlen) es akkor megadtam e-mail cimet es teloszamot. Nem irt ram, majd amikor ujra (veletlen) találkoztunk, akkor azt mondta, hogy akart irni. Sétáltunk es beszélgettünk. Azt is mondta hogy majd levelezhetnenk, de azota nem irt... ez most azt jelenti hogy nem erdeklem, de nem akart megbántani.

vagy zavarja a kor? 14/L 19/F


2016. máj. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarja a kor. Én is 19 éves vagyok, nem próbálkoznék 14 évesnél. 16 felett inkább :)
2016. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mer irni
2016. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- 14 évesen

- egy idegennek

- megadtad a telefonszámod

Iszonyú felelőtlen vagy. Én inkább emiatt aggódnék...

2016. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd en elintezem az ilyen dolgaimat. Nem vagyok olyan felelőtlen mint gondolod... 😏 te inkabb a kerdesre válaszolj, vagy inkabb semmit ne mondj! 😂
2016. máj. 10. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:
zavarja a kor. :) Engem is zavarna, ha fiú lennék, és 19éves. De ha 18, akkor is.
2016. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!