Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik de őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de őt tudom hogy nem érdeklem. Mit tehetnék hogy mégis egy kicsit felkeltsem a figyelmét?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélek egy fiúval akivel személyesen csak látásból ismerjük egymást ,de írásban sokat beszélünk. Szilveszterkor a barátaim elmondták neki (írásban) ,hogy "szerelmes vagyok belé" és ő azt mondta erre ,hogy szeret velem beszélni ,de nem esélyes ,hogy valaha is a barátnője legyek. Nem vagyok magammal megelégedve sem külsőre ,sem belsőre és ezt ő is ő tudja és amikor mondom neki elmondja ,hogy szép vagyok és ,hogy kedvesnek tart és amiket ilyenkor mond azok alapján azt is gondolhatnám hogy én is tetszem neki de tudom hogy ez nem így van. Ezek alapján lehet hogy nem lenne semmilyen kérdés ,de valaki tudna nekem tanácsot adni? Bizonytalan vagyok és bármilyen bátorítás jól esne. Előre is köszönöm! 13/L

2016. márc. 8. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
13 évesen nekem nem ilyenekkel foglalkoztam, hanem azzal hogy minél dicséretesebb legyen a tanulmányi eredményem.Szégyen a mai világ.
2016. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 évesen nekem nem ilyen gondokkal kellett foglalkoznom, hanem azzal hogy minél dicséretesebb legyen a tanulmányi eredményem.Szégyen a mai világ. :)

ui.: Bocsi, csak átfogalmaztam és nem olvastam végig.

2016. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves előző! Tudom ,hogy mindenki ilyen válaszokat ad ,de ezt nem tudom megérteni! Nem akartam a hátteremről beszélni mert gondoltam úgysem érdekel senkit ,de úgy látszik kellett volna mert így megúszhattam volna a kötözködő hozzászólásokat. De akkor most pótolom a hiányt. Semmi baj nincs a tanulmányi eredményemmel még ha vannak is tantárgyak amik nehezebben mennek ,egy-két tantárgy kivételével mindenből ötös vagyok (ezt tényként mondom nem azért ,hogy magamat fényezzem) Különórákra és zenére is járok és a fiút is zenekarról ismerem. És csak ,hogy elkerüljük a félreértéseket ,nem vagyok az a fajta lány aki buta ,felszínes és minden szembejövő fiú tetszik neki és ,hogy fordítva is így legyen ,minden nap sminkeli magát ,a legmárkásabb ruhákat hordja és a frizurája elkészítésével is minimum fél órát tölt el. Hogy őszinte legyek ő az első fiú aki tetszik csak éppen nincs olyan szerencsém ,hogy úgy nézzek ki mint a mai lányok és én is tetsszem neki. Ezért szerettem volna tanácsot kérni ,de azt hiszem kár volt. Bocsánat ha felháborítottalak a kérdésemmel.
2016. márc. 24. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedved kérdező, teljesen igazad van.

Sajnos manapság a legtöbb ember minden 12-14 éves lányra rá mondja, hogy felszínes, buta liba, aki 20 kg sminket pakol magára és kirakja a mellét. Ebben sajnos van igazság, mert a többség ilyen, de vannak kivételek! És ez az, amit az emberek nem fognak fel...

14/L

2016. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kimi.. válasza:

Kedves 1.válaszoló

Olyan utálatosak tudnak lenni néha az emberek! A kor a bajod?! Vagy minek kötekedsz?! Fogadok egy kis 9 éves vagy... Mért mond hány éves vagy?! Mit csináltál ilyen idős korodba?! Látszik hogy te nagyon fiatal vagy még.... Igaz némely lány 12 évesen kiteszi a mellét igaz hogy nincs is nekik de kiteszik... Ez van... Azoknak a szüleit kéne elővenni!! Nem egyből rá támadni az emberre mert 13 éves!! Kérdésre válaszolj!! Nem azt kérdezted hogy lehet e szerelmes 13 éves létére vagy ilyesmi!! Olvasd el mit kérdezet!! Igaz most én sem a kérdésre válaszoltam de ez felháboritó!!

14/L

2016. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4. és 5. kérdező! Köszönöm ,hogy megpróbáltatok megvédeni nem baj ha nem válaszoltatok ,ez sokkal jobb annál! Bár aki mindenképp kötözködni akar az fog is ,de azért jól esik ,hogy kiálltok mellettem és ezzel azok mellett is akikkel hasonlók miatt szemétkednek
2016. márc. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!