Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írnának olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnának olyan lányok, akik sok fiúnak bejönnek és sokan szerelmesek belétek?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell viselkedni, hogy az nőies, ergo vonzó legyen a fiúknak? :D Milyen a gondolkodásotok, mire figyeltek oda a külsőtökön stb.

2015. nov. 29. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Van néhány pasi,akinek bejövök,de ők nem az eseteim abszolút,aki meg kéne,az leszar.Igazából akinek kellek,annak jó részének csak szexre,ezt biztosan látom és érzem.Ne irigyeld,mert ez annyira nem pozitív dolog,egy idő után fárasztó.Különben sok múlik azon,hogy nyitott,mosolygós vagy-e,barátságos,kedves,csinos,ápolt.Ezek fontos dolgok,pláne,ha nem vagy modellalkat.Én sem vagyok,tök átlag,de belül meg kedves,jószívű,ragaszkodó.
2015. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Olyanokra gondoltam, akikbe belezúgnak, és nem csak szexre kell. Velem is fennáll az az eset, h azoknak kellek, akik nekem nem tetszenek. Egyébként modell alkat vagyok, bár mostmár nem annyira.
2015. nov. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!