Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Határozatlan és félénk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozatlan és félénk a barátom. Mivel segítsek neki?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és kivagyok akadva azon hogy nem képes semmiben sem kezdeményezni (csók) anno csak én húztam magamhoz és bújtam hozzá. Most már beleuntam abba hogy várjak ameddig "felnő". (14 évesek vagyunk nem sokára töltjük a 15) Beszéltem neki erről azt mondta hogy sajnálja de hogy nem tudja hogyan fejezze ki szeretetét de könyörgöm 1 éve vezetem rá a dolgokra. Szeretném ha tökösebb lenne. Mivel elég félénk ezért a kapcsolatunk nagyon kezd tönkre menni mert unom hogy egy "kis" fiú kezét kell fogjam. Tud róla hogyha nem szedi össze magát akkor befejezem vele. Mivel tudnék neki segíteni? (Már mindennel próbálkoztam)

2016. máj. 10. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nehéz helyzet..
2016. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
ha szakítasz vele akkor csak rosszabb lesz. Szóval csak annyit tehetsz hogy vele maradsz :/
2016. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, en 15 eves lany vagyok es hasonlo helyzetben voltam. Szakitottunk de mas ok miatt. Igazabol enis mindent kiprobaltam de ha o ilyen tipusu akkor el kell fogadnod vagy szakitanod vele...mert ugy kell szeretni ahogy van.Vannak lanyok akik ilyen fajta fiukra buknak bevallom en nem ilyen vagyok,enis szeretem ha egy ferfi hatarozottabb igy biztonsagban erzem magam mellette. Igy olyan mintha a fiad lenne nem a pasid. De ha 14 eves nakkor meg eretlen. Valoszinu felnott korara jobban feloldodik miutan tapasztalatot szerzett.
2016. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd!

Ne mondogasd neki, hogy ő határozatlan, ne éreztesd vele. Attól csak rosszabbul fogja érezni magát és még gátlásosabb lesz.

Nem vagyunk egyformák. Nem lehet mindenki ugyanolyan magabiztos. És ezzel nincs is semmi gond. Ha szereted, akkor elfogadod így.

2016. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
baker kevesebb csernus könyvet olvass
2016. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Kicsit keményíts be. Csók közben picit elkapod az ajkát a fogaiddal meg ilyesmik. Ne add fel a srácot könnyen. Minden jót! :)
2016. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem adom fel :)
2016. máj. 10. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:
egyépként ez egyféle tisztelet mert a fiu rádhagya ezeket, ha most megfektetne az meg lehet már tulzás lene nem, és így rádhagya ezeket:'D
2016. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) nem azt szeretném hogy lefektessen hanem hogy bátran kezdeményezzen és csókoljon öleljen meg :)
2016. máj. 10. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Először változtasd vissza emberré. Ha már nem nyúl, akkor jöhet a többi.
2016. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!