Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Határozatlan és félénk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozatlan és félénk a barátom. Mivel segítsek neki?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és kivagyok akadva azon hogy nem képes semmiben sem kezdeményezni (csók) anno csak én húztam magamhoz és bújtam hozzá. Most már beleuntam abba hogy várjak ameddig "felnő". (14 évesek vagyunk nem sokára töltjük a 15) Beszéltem neki erről azt mondta hogy sajnálja de hogy nem tudja hogyan fejezze ki szeretetét de könyörgöm 1 éve vezetem rá a dolgokra. Szeretném ha tökösebb lenne. Mivel elég félénk ezért a kapcsolatunk nagyon kezd tönkre menni mert unom hogy egy "kis" fiú kezét kell fogjam. Tud róla hogyha nem szedi össze magát akkor befejezem vele. Mivel tudnék neki segíteni? (Már mindennel próbálkoztam)

2016. máj. 10. 17:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

Furcsa helyzet , én ennyi idősen inkább túl rámenős voltam és a barátnőim voltak még kislányok hozzám :D

De ha neked ez nem pálya, akkor inkább ismerkedj idősebb srácokkal , szerintem úgysem fogja összeszedni magát főleg ha már mondtad is neki. Van ilyen. 18/f

2016. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!