Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Családi-baráti kirándulásra...

Családi-baráti kirándulásra megyünk a szüleimmel meg egy közeli családdal. És van ott egy srác aki 19 éves én meg 15 vagyok. És már nagyon rég találkoztunk egymással. És nem tudom mit kezdünk majd együtt?

Figyelt kérdés
És nem tudom, mit tudunk majd egymással kezdeni, mert eléggé eltávolodtunk egymástól. Előtte azért egy hónapba egyszer beszéltünk de most meg szinte alig beszélünk valamit. Segítsetek lécci, nem tudom mit csináljak hogy túléljük a kirándulást, és jól is érezzük magunkat
2010. nov. 7. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen. Ne görcsölj ezen, mert pont azért lehet kellemetlen, ha rágörcsölsz a dologra és esetleg erőlteted. Ha sikerül megtalálnotok a közös hangot akkor nagyon jól fogjátok érezni magatok, ha meg nem, akkor sem kell kétségbe esni. Ha nincs meg a kölcsönös szimpátia, akkor is lehet annyira civilizáltan viselkedni, hogy ne rontsa el a kirándulás hangulatát.
2010. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!