Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Bejöttem egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Bejöttem egyik ellenfelemnek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki szokott nézegetni.Dolgozatíráskor,mikor kész lettem a feladatokkal,olyan érzésem volt,hogy vki a másik padsorból bámul,odanézek hát az a srác az,a fejét támasztotta,és engem nézett.Kicsit zavarba jöttem,hogy ránéztem,és pont ő is nézett,ezért ilyen "namivan" szándékkal megemeltem a szemöldökömet,és elmosolyodtam,erre ő is megemelte a szemöldökét,mosolygott rám,és halkan mondta h szia. Hozzáteszem h ez egy versenyen volt.:)

Mennyi az esélye szerintetek,h tetszettem neki? :)


2016. máj. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég sok. :)
2016. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Sok, mivel a legtöbb srácnak mindegy csak lyuk legyen rajtad.
2016. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2# Ez 50-50%
2016. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenti ezt.


Ha versenynél épp támasztanám a fejem, bámulnék a levegőbe, és valaki kb. arról rámnéz, akkor én is ránézek, és könnyen lehet, hogy egy szemöldökemelésre pont így reagálnék én is.


Van minimális esélye, de szerintem nem kell ilyenen gondolkozni.

2016. máj. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%.
2016. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
2016. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, szerintem az tette fel a kérdést aki ezt is, csak más megfogalmazásban, vagy valaki kamuból.
2016. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!