Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első csók előtt állok, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók előtt állok, de nagyon félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, holnap megyünk el egy lánnyal randizni, viszont nálam az a helyzet, hogy nem csókolóztam még. Hogyan csináljam?

2016. máj. 10. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem muszáj azt első randin.

Ha azon gondolkodsz hogy hogy csináld akkor sehogy.

Majd ha ott tartotok akkor úgy is menni fog magától:)

2016. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen első randi, mert már nagyon rég óta ismerem ezt a lányt, csak most jutottunk el odáig, hogy bevallottuk egymásnak az érzéseinket, így lehet azért félek ennyire. De nagyon szeretem őt :)
2016. máj. 10. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyesmi kérdést irtam ki sok evvel ezelott..

Nincs olyan, hogy hogy kell smarolni. Ugy kell, ahogy erzed. Nincs technikaja.

Első csok nemhiszem, hogy nyelves lesz, szoval csak erzekibb szajrapuszi. De ha az lenne, akkor puszilgatod a szajad aztan atdugod a nyelved a szajaba.

De hidd el erezni fogod.

2016. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja es meg valami. Nem lehet rosszul csinalni. Kevésbé jol lehet, de azt csak az allapitja meg, aki mar sok emberrel smarolt.
2016. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy tippel egészíteném ki a válaszokat a siker érdekében: ha a szád hajlamos kiszáradni, szerezz be egy ajakápolót. Szerintem nem nagy élmény amikor a partnerednek annyira ki van száradva a szája, hogy már karcol.
2016. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom az egy vad nyelves smárolás volt igazából, én is sokat gondolkodtam előtte, hogy kell csinálni de igazából nincs rá válasz amikor ez megtörtént ment magától. Megcsókolod és abban a szent pillanatban rádöbbensz, hogy igazából megy ez. De igazából nem ezen fog járni az eszed csak csinálod és éled a pillanatot. :D 18/f
2016. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
na sóval ot amugy a nyelvedel is kel csinálni valamit nemcsak a szajat kel puszilnod szoval van technikája
2016. máj. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorolj egy fiúval.

Hidd el , ha borostás az illető ,még jól is fog esni.

Azért óvatosan, hagyj valamit a lánynak is.

Ha gondolod, csináljátok hárman :)


A feleségemmel így ismertük meg egymást. Ne izgulj, hajrá! ;)

2016. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mély levegő

szem becsük

hajrá, ha a pasi már csinálta majd rávezet

2016. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Na hogy ment a randi ? :)
2016. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!