Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan történt az első csókotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Hol? Azzal akivel akartátok?

2016. ápr. 8. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kellett megcsókolnom a fiút mert soha nem tette volna meg.

Egy parkban. Igen.

2016. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Gyonyoru volt az a rohadt tukor es nem tudtam neki ellen allni :/
2016. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
ez félelmetes az első kommentelőnél lehet én voltan az áldozat xD akkor azt hittem vele akarom igy utolag nagyon szégyenlem hogy pont őt találtam meg...
2016. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
14 évesen, egy villamos megálloban és tökre nem azzal, akivel akartam. Úgy volt, hogy első randim lesz a sráccal (egyszer már taliztunk korábban, de akkor társasággal), és elmentem villamossal a megbeszélt helyre. Ő a villamos megállóban várt, es amint leszáltam, lekapott. Mármint konkrétan. Én meg álltam, mint a hülye, és néztem, hogy most mégis mi van. Persze hülye kis csitriként nem fordultam azonnal vissza a villamosra, és húztam el a francba, hanem ott maradtam vele. Rohadtul megbántam. (Randi gyanánt elvitt a tiszta cigi szagú lakásukba, és szar filmet nézetett velem youtube-ról.) Mondanom sem kell, nem volt második randink. 18/l
2016. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

14 évesen, egy buli után egy fiú, akit ott ismertem meg, megcsókolt. Nem így akartam, nem vele, megbántam. A fiút azóta nem láttam.

17/L

2016. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen,életem első szerelmével,ő 17 volt.:) Első randi végén,mielőtt hazamentem volna,megtörtént.Béna voltam,de azóta is jó rá visszaemlékezni.:)

19/L

2016. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Oh, hát nekem az első randi után. Nagyon csodálatos volt, konkrétan egy kávézóba fuldokoltam 10 percig egy szivartól, mert nem tudtam hogy azt nem igazán illik letüdőzni. Na, aztán szépen elsétálgattunk egy buszmegállóig, a város túlsó végébe, úgy hogy közben a két haverom folyamatosan a hátunk mögött cseszegettek, kuncogtak, sunyultak. Aztán odaértünk a buszmegállóhoz, és a csaj tulajdonképpen hozzám képest olyan alacsony volt hogy előttem állt, egy 20 centis padkán, vagy bukkanón, vagy mi az istenen, és úgy volt velem egy magasságban. Aztán elcsattant az első, a második, a harmadik, a negyedik és talán az ötödik csók is, és felszállt a kisasszony (aki hozzám képest nagyasszony volt) a buszra. Aztán madarat lehetett volna velem fogatni. Akkor még nem tudtam hogy meg fog csalni az exével, de lényegében büszke vagyok magamra, hogy 14 évesen egy 16 éves dögös csajjal leszek 3 hónapig. Egész jó teljesítmény, magamhoz képest. :D

16/F

2016. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
29%
14 evesen az elso szerelmemmel par het utan nagyon jo volt mert igazan szerettuk egymast sajnos ra par honap mulva szakitotunk az en gyerekessegem miatt pedig ugy volt h o veszi el szuzesegem is mert vart vele h egybol ne a kozepebe ugorjunk.bocsi ha kicsit hosszu lett.
2016. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
14 és fél éves voltam. elhívtam a lányt moziba randizni, utána pedig fagyiztunk és mielőtt hazakísértem volna még azelőtt történt. és igen, vele akartam :)
2016. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
13 évesen egy parkban és igen akivel akartam
2016. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!