Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első csók tényleg olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók tényleg olyan szörnyű ahogy mondják?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és félek az első csóktól. Lehet azért, mert nem tudom hogy csináljam, vagy félek, nehogy rosszul csináljak valamit.

2016. máj. 7. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az :) csak olyannal tedd akit tényleg szeretsz.
2016. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki mondja ezt? :D Dehogy szörnyű..:)
2016. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy lány akivel nagyon szimpatizálunk, és eddig nem mertem megcsókolni, mert féltem. De mostmár összeszedem a bátorságom :)
2016. máj. 7. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom... Annak a lánynak az álmában csókolóztam először, akivel alakulóban van valami. :'D
2016. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En lany vagyok es en is ettol felek, en szurkolok nektek/neked, majd meseld el legyszi:)

15/L.

2016. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Négyes kommentelő, hogy is volt ez?:D

Ötös, mindenképp mesélek, ha történik valami:)

2016. máj. 7. 23:26
 7/9 Thomika20 ***** válasza:

Mit kell félni egy csóktól? Ne legyetek már ennyire gyerekek, ha összekoccan a fejetek, azon még nevetni is lehet, szerintem a bénázás picit poénos is. De komolyra véve, itt nem tudsz rosszul csinálni semmit :D

Ha csak nem harapod le szegény lány nyelvét szándékosat ha a szádba nyomja a nyelvét :)

2016. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát az enyém mindenképp érdekes volt:D

16évesen egy üveg vodka után haverom leszólított valami vadidegen 19éves nőket,amivel nem lenne gond csak elég...hát csúnyák voltak:DDD vége azlett,hogy a legdagadtabbal smároltam fél órát xdd

így visszaemlékezve nem a legszebb első csók sztori,de biztos hogy különleges:D

2016. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szörnyű, ne aggódj. Nagyon jó lesz!:)
2016. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!