Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El szeretném mondani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném mondani egy lánynak, hogy tetszik. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy ismerek egy lányt már közel 8 éve, közel másfél éve tetszik nekem, csak nem tudom, hogy mondjam el neki. Mindig is jó kapcsolatba voltam vele, de most az utóbbi időben egyre jobban beleszerettem, több időt töltünk együtt mint azelőtt (gondolok olyanra például, hogy közösen megyünk ide-oda, pizzázás, hazakísérés stb.), többet beszélgetünk és a több és a többi...Nem tartom magam egy kifejezetten ronda embernek, negatívumot nem nagyon tudok mondani, max néha berugok de akkor nagyon, talán ez az egy van(most lehet, hogy csak az egóm beszél belőlem :D). A lány is bír engem (#egó) onnan jutottam erre, hogy sok üzi mögött ott van a szivecske meg azok krtén hangulatjelek, meg volt már mikor random odajött hozzám megölelt, átkarol, volt hogy fél óráig az ölembe ült és úgy beszélgettünk. Na mindegy, hogy mondjam el neki, mit érzek?
2016. máj. 11. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
tetszel
2016. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

vezesd le hogy az endoplazmatikus retikulumban lévő fehérjéknek a szintézisét végző riboszómák miből állnak, hol és hogy kapcsolódnak, és mi a feladatik a durva felszínű ER riboszómáinak!

Egyből fogja fogni a jelet!

2016. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbáld neki kiadni az érzelmeid őszintén , és mond el neki hogy te többnek tekinted mint 1 barát , ha kölcsönös a szerelem akkor tudod mi a folytatás ;)
2016. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kell elmondani


menjetek kettesbenes találkozóra, barátira. és ha meglesz a kölcsönös vonzalom, akkor csók csá


olyan helyre, ahol lehet beszélgetni.

2016. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!