Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikHUN kérdése:

Tetszik nekem egy lány Ha találkozom vele az utcán egyből rám mosolyog és én is. Már egy jó ideje tetszik nekem és, Nem tudom hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
annyi lenne a gond, hogy barátnak tart tudja h régebben tetszett nekem és barátnak tart. Majdnem minden nap beszélek vele facebookon és én nagyon kedvelem.

2016. máj. 11. 19:44
 1/2 puffancska123 válasza:

Hivd el fagyizni, stb... Ne hagyjd elmenni ezt az esély. Beszélj vele arról hogy ő neki kik jönnek be stb! HAJRÁ!!

Sok sikert

2016. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszer elhívtam pizzázni ugye mondtam neki h hozza barátnőjét is énmeg hívom haverom és ugy jó lesz. De csak hittem haverom nem jött el azért próbáltam őt is elhivni meg a lány barátját is, hogy legyn téma de nem nagyon volt. :(
2016. máj. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!