Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, habár idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, habár idősebb vagyok nála?

Figyelt kérdés
Van egy édes srác a gimnáziumból, olyan, aki helyes, kedves, mosolygós és tehetséges. Két évvel fiatalabb nálam, sosem rejtettem véka alá, hogy kedvelem és aranyosnak találom, hiszen így gondolom, de a szavaimnak nem voltak mögöttes tartalmai. Azonban egy utazás során észrevettem a közelmúltban, hogy akárhányszor csak feléje néztem, az ő pillantása már hamarabb rajtam volt. Aztán ez a jelenség az utazásból visszatérve is így maradt. Jókedvűen köszönget a folyosókon, ha összeakadunk. Nincs ellenemre, hiszen mindig kedveltem, én is visszamosolygok rá ilyenkor. De amikor az utazás után egyszer beszélgettünk, furcsa dolog történt. Zsúfolt volt a folyosó, de azért nem olyan heringparti, mint amilyen a reggeli járatokon szokott lenni. Azonban az ő arca mégis olyan közel volt az enyémhez, hogy konkrétan nem láttam mást, csak a szemeit, amik mélyen az enyémekbe néztek. Ezt az váltotta ki, hogy a fülébe akartam valami vicceset súgni, de miután befejeztem a mondandómat, rám nézett, de az arcát nem vitte a megfelelő távolságra vissza, továbbra is nagyon közel maradt. És ott volt a fordulópont, amikor a fenti kérdés szöget ütött a fejemben.

2016. máj. 12. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, valószínűleg. Megesik, és nem ritka az ilyen kapcsolat sem. :)
2016. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17/L egyébként csak egy évvel jár alattam, azt hittem, hogy olyan egyidősformák vagyunk, de nemrég tudtam meg a két év korkülönbséget. Tisztázásképpen, nem érdekel, hogy fiatalabb nálam, ennél nagyobb korkülönbség is normálisnak számít. Csak nem értem, általában nem a saját évfolyamukból, vagy a náluk fiatalabb lányokon akad meg a szemük az ilyenkorú fiúknak?
2016. máj. 12. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti. :) Ha nem zavar, hogy fiatalabb akkor hajrá. :)
2016. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg én fiatalabbnak nézek ki nála, elég alacsony vagyok, meg babaarcú, úgyhogy sokan gólyának néznek, vagy általános iskolásnak.
2016. máj. 12. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor hol itt a baj? :)

Adhatnál neki jeleket, vagy egyszerűen kezdeményezhetnél nála, mert mivel idősebb vagy 2 évvel valószínűleg nem fogja megpróbálni se, mert benne az a tudat van, hogy te elutasítanád a korkülönbség miatt. :)

2016. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy nekem megvoltak a magam dolgai. Egy nagyon jó fiú barátom, aki már hat éve szerelmes belém, és végre jóképű fiatal férfiszerűvé serdült, úgy gondoltam, na jó, barátom, egy randira akkor elmehetünk. Erre jött ez a fiú, aki teljesen bekavart az érzelmi világomba, és legszívesebben a fejemet verném a falba.
2016. máj. 12. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megfordult a fejedben, hogy az idősebbel elmenjél de aztán a fiatalabb miatt nem vagy ebben biztos, akkor a fiatalabb iránt többet érzel. :) De menj el akkor egy randira és majd elválik. :)


Vagy menj el mindkét sráccal randira aztán eldöntöd kivel volt jobb.

2016. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj de imadom az ilyen sztorikat tiszta romi😍😍meseld el mi tortent legyszi😍😍
2016. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!