Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem hogy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy teljesen átvert, mégsem tudok rá haragudni 17F. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
A történet annyi hogy az osztály külföldre megy de ő nem tudott menni... Mivel aztmondta hogy ott akarna lenni velem én kifizettem egy hatalmas összeget hogy velünkjöhessen. Azonban az utóbbi néhány hónapban direkt nem nézi meg ha üzenek neki és minden héten legalább 3 másik fiúval találkozgat délután/este... Nyilván neki én csak egy barát voltam de most úgy érzem teljesen átvert...mégsem tudok haragudni rá. Mit kéne tennem? Szerintem beleszerettem
2015. jún. 21. 21:26
 2/8 anonim válasza:
Mennyit fizettel ki neki?
2015. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ps: Nekem még nemnagyon volt barátnőm szóval nyilván én értettem félre az egészet de most nagy dilemmában vagyok emiatt (nem önsajnálkoztatásból mondom, tanács kéne)
2015. jún. 21. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Most nem tenném ki ha nem gáz (17 éves korhoz képest elég sokat)
2015. jún. 21. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
de írd le mennyit fizettél! Amúgy kár volt szerintem én annyiért leszoptalak volna
2015. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ez miért fontos?? Több mint 30000et
2015. jún. 21. 21:48
 7/8 anonim válasza:
40%

[link]


Talan jobb lesz valamivel. Kerdesedre valaszt nem kapsz, de talan talalsz erdekeset benne.:)

2015. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy barátnak megnézné az üzeneteit és visszaírna, nem? Barát SEM voltál neki, csak valaki, akit kihasznált, és akin gyakorolgathatta a hatalmát, hogy lássa, mi az, amit te megteszel neki anélkül, hogy neki energiát kelljen belefektetnie a dologba. Úgy játszik veled, mint egy zoknibábuval. Ne beszélj vele többet. Ez a lecke 30000+ forintodba került, ne csinálj többet ilyet.
2015. jún. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!