Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Két tűz között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Két tűz között vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kiskorom óta ismerek, együtt nőttunk fel mondhatni, mindent egyutt csinaltunk. Beleszerettem, de nem mondtam el neki sose, mert nem gondoltam, hogy o is belem. Tavaly augusztusban megszakadt a kapcsolatunk, szuleink osszevesztek, nem beszeltunk fel evig. Szomoru voltam, de aztan osszejottem egy sraccal, akibe bele is szerettem, novemberben. Boldog voltam, bar neha kicsit meginogtam, hianyzott belole valami...osszevesztunk mult hetfon, nagyon megbantott, mert azt mondta, hogy az elso honapban csak azert kellettem neki, hogy elfelejtse velem az elozo baratnojet. Rosszul esett, kicsit ki is abrandultam, valsagban van a kapcsolatunk, de o elvileg szeret engem, es mar nem igy gondolja, viszont ez a mondat falat huzott kettonk koze. Kedden kaptam egy uzenetet, a srac, akivel mar tobb mint fel eve nem beszeltem, uzent, elkezdtunk beszelgetni ujra. Tegnap bevallotta, hogy 3 eve szeret engem, egy csomo lanyt elutasitott azert, mert en vagyok, es tudja hogy csak velem lehet boldog....osszeszorult a szivem. A baratom elutazott, semmit nem tud az egeszrol, viszont ez a srac, aki ujra ram irt, megtudta, hogy en is szerelmes voltam bele, de tovabbleptem, es nem tudja elfogadni, elolrol akarja velem kezdeni, viszont tudja, hogy a baratommal valsag van, kerdezi, hogy miert nem szakitok vele, ha egyszer mar nem szeretem? Szeretem, persze, ezt a sracot is szeretem, de ket tuz kozott vagyok, nem tudom mit tehetnek. Kerlek, segitsegek, nagyon fontos!!! Srac: 14/f, baratom: 15/f, en: 15/f

2016. máj. 15. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szakíts a mostanival! Mekkora köcsög hogy csak felejtés miatt jött össze veled! Jöjj össze a másikkal! Ha ennyire tisztel és megbecsül h elutasított lányokat miattad!
2016. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenki fiú? Valamit elírtál.


A mostanival szakíts, a sráccal meg jöjj össze.

2016. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HA a párom azt mondaná hogy ilyen dologért jött össze velem alapból dobnám...Te is érzed hogy válságban vagytok,akkor nem értem mi itt kérdés :)
2016. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, tényleg elírtam, 14/l

Félek, hogy összetörném őt, mert bár tényleg nagyon megbántott, állítása szerint szeret engem

2016. máj. 15. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szeret...próbálja helyrehozni amit elkúrt. Ha szeretne nem mondott volna ilyet.
2016. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De megható, mindjárt sírok :(..
2016. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most leírtad a LOL sorozat Mire jó a rosszfiú - könyv tartalmát :P
2016. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szereted a mostani párod? Azt írtad hogy volt mikor meginogtál. Sztem azt a fiút kerested a mostaniban. Sajnálatból ne maradj vele. Esetleg kérj tőle szünetet hogy gondolkozz egy kicsit és addig ne beszélj a másik fiúval se. Tisztázd magadba ki iránt mit érzel.
2016. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még ha emiatt is jött össze veled, de időközben rájött, hogy olyan valaki vagy, akit érdemes megtartania, akkor is miért mondta el neked ezt? Ha egy picit is bölcs lenne, akkor hallgatna az egészről.

Amúgy meg tök mindegy, hogy mit csinálsz, 1-2 év és néhány párkapcsolat múlva már úgyis csak legyinteni fogsz a mostani döntésedre.

Én a helyedben dobnám ezt a csótányt és összejönnék a másikkal. Aztán ha mégis akar valamit, mégis komolyan gondolta és megbánta amit mondott, akkor úgyis addig fog próbálkozni, amíg esetleg kap még egy esélyt. A végén legalább ott leszel, hogy kipróbáltad mindkettőt. És nem szeretem a sunyi dolgokat, de akár titokban is találkoznék vele a helyedben és még hagynám is egy picit, hogy történjen valami (ölelés, simogatás, egy csók), hogy rájöjjek a saját érzéseimre.

2016. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!