Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az öcsém és anyum között...

Az öcsém és anyum között nagyon sok a feszültség, nekem kell mindig szétszedni őket, mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Öcsém most kezd kamaszodni (12), és anyum nagyon nem ért a nyelvén. Folyamatosan ordítozik vele, fenyegeti (durvábbnál durvább dolgokkal - megöli, kidobja az ablakon, felköti magát, az alkoholista apjához költözteti, stb.), bántani nem bántja, de éppen elég az ordítozás. Ilyenkor én állok be közéjük, szétszeparálom őket, és megpróbálok higgadtan beszélni mindkettővel, de lehetetlen. Az egyik feladta, és megmakacsolta magát, a másik meg egy kis p*cs, és szintén makacs. Tesómra valamelyest tudok hatni, de anyumra egyáltalán. 20 éves vagyok, és csak azért ingázom nap, mint nap Pestig, hogy itthon rendet rakjak... Nincs magánéletem, és bármikor, ha közéjük állok, rosszabbul érzem magam. De tudom, ha meg nem teszem meg, még nagyobb bűntudatom lenne.

Mit tudok kezdeni két makacs emberrel ilyen helyzetben?


2015. szept. 28. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kivársz, míg öcséd túllép ezen az életszakaszon, utána lelépsz, és ha teheted, vidd öcsédet is!
2015. szept. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ez azért durva,hogy ezértbingázol.(én is ezt csinálnám)az elsõ hozzászólónak igaza van. Én még annyut tennnék,hogy ha van unokatesótok,keresztszülõtök,vagy nagyon jó barátotok akkor õt felhívnám és kérnék tanácsot,segítséget.
2015. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!