Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogyatékosnak érzem magam az...

Fogyatékosnak érzem magam az osztálytársaim között, mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Élelmiszeripari Technikus vagyok végzős!


A laboron én végzem el a feladatot utoljára, ami még a legkisebb gond...


De amikor a számításokat kell megcsinálni a füzetembe ránézek és mintha egy kódolt köteg lenne, amit egy más ember írt azért, hogy össze zavarjon.

pedig szépen írok 3 színnel is.


Már azt is megbántam, hogy két évet pazaroltam erre a technikusi szakmára... Teljesen más beállítottságú vagyok inkább a műszaki dolgok, gépek jobban érdekelnek, Tavaly év végén és most év elején már olyan letört voltam, a sírás kerülgetett hogy ki akartam íratkozni...


Ofi szerintem nálam hülyébbek is elvégezték ezt a szakot... De amikor nem értem azt amit magyaráznak holott érthető, én valamiért nem fogom fel...


Nem tudom...


2015. nov. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

"Már azt is megbántam, hogy két évet pazaroltam erre a technikusi szakmára... Teljesen más beállítottságú vagyok inkább a műszaki dolgok, gépek jobban érdekelnek, "

A probléma itt van. Kérdeznék egyet. Miért mentél erre a technikusi szakra? Mi motivált? Őszintén, ha lehet.

2015. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
probald meg forditva. a feladat nem lenyeges. bizonyisd be a vegeredmenyt. elmeletileg bevallik. ha meg nem akkor a feladvany hibas. nem te vagy hulye. az emberek oktatnak neha olyat amihez alig ertenek. a vilag valtozik es ha nem valtozol vele akkor erdmenyt kapsz. de ha te akarod az eredmenyt mar elore analizalni akkor ellentmondasokat talalsz.
2015. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi nem motivált... Csak ebbe a suliban érettségiztem és volt laborunk... Szóval így belevágtam... Akkoriban azt se tudtam mit akarok kezdeni az életemmel, de most már tudom
2015. nov. 17. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne járj erre a szakra. És megoldódik a probléma. Én is hasonló hibába estem, máig bánom. Elpazarolt évek...
2015. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fejezd be amit elkezdtel??? de jol elunk, hogy ami nem megy , akkor hagyni kell??
2015. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem élvezi, szenved, de csinálja meg, mert elkezdte. Ez aztán a normális gondolkodásmód.
2015. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elet nem elvezet.
2015. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért nem? Miért kell szenvedünk? Válaszold meg légy szíves, és akkor elfogadom, amit mondasz.
2015. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!