Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársammal nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársammal nagyon különleges dolog van köztünk. Vagyis nem tudom eldönteni. Mi ez?

Figyelt kérdés

9. ben amikor volt a tankönyvosztás akkor láttam elsőnek a folyosón és ő is engem. Akkor még nem tudtam, hogy az osztálytársam lesz, csak, hogy abba a suliba jön. Amikor első nap megláttam az osztályteremben nem is tudom elmondani hogy éreztem magam.Megismertük egymást, egyre többet beszélgettünk, találkoztunk, buliztunk együtt és stb. Legjobb barátok lettünk, mindent megbeszéltünk egymással. Eltelt másfél év és az egyik buliban akart csókolózni. De én nem engedtem mert volt barátom és neki is barátnője. Én hazamentem és ahogy haza értem egy sms jött, hogy: imádlak. Nem is tudtam mit szóljak hozzá. Aztán elmondta másnap, hogy nagyon szeret engem és szerelmes belém már régóta. El akarta már mondani csak félt, hogy a barátságunk rovására megy, de most már elmondja, mert nem bírja ki. Mondta még, hogy ő csak rám vár és én kellek neki. Hirtelen nem tudtam neki semmit mondani. Nagyon meglepett a dolog. Aztán folyamatosan beszéltünk és egyre többet írta, hogy szeret meg stb. Én nem álltam mellette . De közben én is érzek valamit csak volt barátom és nem tudom valamiért nem.

Ezért megsértődött és nagyon összevesztünk. Sokáig nem beszéltünk, aztán felhívott, hogy nem találkozunk-e mert beszélni akar velem. Kíváncsi voltam mit akar, ezért találkoztam vele. Reméltem hogy békülni. Így is volt. Mondta, hogy nagyon sajnál mindent de nem bírja nélkülem és bocsássak meg neki. Hát kellett hozzá egy fél év, hogy megbocsássak, de már nem olyan a kapcsolatunk mint régen. Ő azóta 3-szor szerelmet vallott. Az utolsó az fél éve volt. Amikor párszor találkoztunk is de csak beszélgettünk és mondta, hogy csak rám vár, meg csak engem akar, neki nem kell más, nagyon szeret stb. Neki is van barátnője, meg nekem is barátom. Az utolsó beszélgetésnél mondta, hogy most akkor mi legyen, Szüneteljünk kicsit, kérdezte. Mármint hogy ne beszéljünk és úgyis újra érezni fogjuk és ő megint elmondja majd hogy szerelmes belém. És azóta nem beszélünk. Mivel osztálytársak vagyunk így beszélgetünk a suliba néha meg amit kell, de amúgy nem. És nekem iszonyatosan hiányzik. Szerintem én is érzek valamit de nem tudom, hogy mit. Már az első pillanattól fogva valami más. Emlékszek mindenre ami vele kapcsolatos és érzem, hogy örökké így lesz. Valami más. Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e vagy mi ez. Vagy most vagyok csak elsőnek szerelmes igazából? Szerintetek nem beszélünk már, de ő még szeret és nem tudja elviselni, hogy nem vagyunk együtt azért nem beszélünk, vagy azért, mert nem szeret már? 18/L


2016. máj. 15. 22:19
 1/5 anonim válasza:

Véleményem szerint, felfigyeltél rá, de nem vagy képes rá máskép nézni, nert ott van a pasit meg ilyenek. Döntesed el mit szeretnél, mivel az osztálytársad a teljesmértékű elutasítást nem ajánlanám. Sose jók az ellenségek. Próbáljátok ki, végtére is egyszer élünk :D. Lehet, hogy megtudod, hogy tényleg Ő az akit nem is tudtad, jogy keresel. A másik lehetőség, hogy balul sül el, az azt eredményezi, hogy nem lesznek kételyeid és csak a hormonok tréfáltak meg. Emberből vagy tévedhetsz, hibázhatsz, nem jó rossz döntést jozzni, de mivel visszavonni akkor már késő ezért "legalább" tanulsz belőle. Később lesz ilyennel megítélés.

Vélemény:

Szerintem jó dolgok jönnének ki, ha mindkettőtöknek van szabadifeje a másikra ;).

Drukkolok értetek :D <3

2016. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Véleményem szerint, felfigyeltél rá, de nem vagy képes rá máskép nézni, mert ott van a pasid meg ilyenek. Döntesed el mit szeretnél, mivel az osztálytársad a teljesmértékű elutasítást nem ajánlanám. Sose jók az ellenségek. Próbáljátok ki, végtére is egyszer élünk :D. Lehet, hogy megtudod, hogy tényleg Ő az akit nem is tudtad, jogy keresel. A másik lehetőség, hogy balul sül el, az azt eredményezi, hogy nem lesznek kételyeid és csak a hormonok tréfáltak meg. Emberből vagy tévedhetsz, hibázhatsz, nem jó rossz döntést hozzni, de mivel visszavonni akkor már késő ezért "legalább" tanulsz belőle. Később lesz ilyennel megítélés.

Vélemény:

Szerintem jó dolgok jönnének ki, ha mindkettőtöknek van szabadifeje a másikra ;).

Drukkolok értetek :D <3

2016. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocs ugyanazért a válaszérért, este van. :-P
2016. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

yolo, próbáljátok meg, ha valami nem kóser, úgyis kibukik hamar.

és akkor legalább nem gyötröd magad, hogy "mi lett volna, ha..." (ami amúgy a leges-legidegesítőbb szokása a lányoknak, de ez egy másik sztori)

2016. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2016. máj. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!