Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a pasiknál ez a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a pasiknál ez a hosszú combok dolog? Mitől annyira különleges?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 11:27
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
Én pl az izmos combokat szeretem, :P ne általánosíts.
2015. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mert szép :)
2015. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez ilyen kódolt dolog.
2015. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Például azért mert ritkaság. A nők többsége alacsony.
2015. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másodlagos nemi jelleg,ami hozzátartozik a női formához. Olyan mint a nagy csöcs, vonzza a hímek szemét, párosodási gondolatokat ébreszt :D Genetikailag.
2015. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvastam már többféle elméletet, ami evolúciós okokkal magyarázza, hasonlóan ahhoz, hogy miért a 0,7 körüli derék/csípő arány a legvonzóbb a férfiak többségének, olyat is, hogy azért vonzóbb számukra, mert minél hosszabban vezetik a comb vonalai a tekintetet a a köztük található testrészig, annál izgalmasabbnak találják tudat alatt.


Én ésszel nem tudom, és nem is akarnám megmagyarázni, de mondjuk egy ilyen manipulált fotón nekem is hosszabb combokkal szexisebb ugyanaz a nő:


[link]

2015. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6, de jó ez a kép! Pedig az első képen is szép, formás lába van a nőnek, de a harmadikon határozottan szexisebb.


Most azt olvastam, pont itt, a gyakorin, hogy a nőknek arányaiban hosszabb a combcsontjuk, mint a férfiaknak. Ennek is lehet valami evolúciós magyarázata, csak még nem tudjuk, hogy mi.

2015. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Hááát, nem tom kérlek... de én a két szélsőt dugnám, de nagyon. :)

A középső gyakorlatilag botlábú. Hiába hosszú, fikarcnyit sem vonzó.

2015. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csodálatosan szexi egy szép, hosszú combú, formás lábszárú/lábefejű nő. Ennyi. Imádom a magas nőket. Ahhoz pedig hosszú comb dukál.
2015. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!