Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tul az elso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tul az elso szerelmemen?

Figyelt kérdés

Sosem voltunk egyutt, de harom éve osztalytarsak vagyunk es ezalatt a.3 év alatt többször kavartunk. Ez alatt az ido alatt sikerult annyira megismernem mint kevés mas ember. Nagyon, halálosan beleszerettem. A probléma az hogy nagyon egoista es felsobbrendumek tartja magat amiért nagyon gazdagok a szülei, es ezert nem igazan törődik mas emberekkel. Velem eddig sosem csinált semmit, meg állítólag szerelmes volt belem, de a legtöbb emberrel szemet volt. Igazabol annyira köcsög, hogy nem is tudom mi jon be rajta :D a lenyeg hogy egy hete csinált velem valami nagyon megbocsathatatlant, es ezzel egyidőben a sulinkbol is elment. Nagyon hirtelen törte ossze a szivem es lepett ki az eletembol, szoval hatalmas sokként ért. Egyebkent baratom van par hónapja, de most mar ra sem tudok igazan ránézni, annyira nem érzek senki iránt semmit (nem csaltam meg csak hogy tisztázzuk). Sürgősen el kell felejtenem a sracot, mert a mult hetet vegigsirtam, segitseg.

17/L



2016. máj. 16. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy lépj túl rajta de szegény barátodat dobd ki..mert nagyon fog neki fájni ha később szakítasz vele..
2016. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
attól függ, hogy mit csinált veled
2016. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!