Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyémántlány kérdése:

Hogyan lépjek túl az első szerelmemen? Miért ragaszkodom hozzá ennyire?

Figyelt kérdés

Ki fogtok nevetni, de valamiért nagyon ragaszkodom az első "barátomhoz", pedig kisiskolás korunkban "jártunk".

Azóta sok év telt el, de mintha még mindig meglenne ez a különleges kötelék köztem és közte. Nem tudom az okát.

Azóta is egy osztályba járok vele, és bár csak barátok vagyunk, nem tudok teljesen függetlenedni tőle érzelmileg. Minden barátomat hozzá hasonlítottam, és nagyon nehezen tudtam leküzdeni a fel-feltörő érzelmeimet iránta.

Szerintem ez nagyon nem jó dolog, máig akadályoz abban, hogy újabb párkapcsolatot kezdjek. Mindig elbizonytalanodom, nem lenne-e jobb vele...

Hogyan tudnám leküzdeni a ragaszkodásomat iránta?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. okt. 28. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt egy ilyen barátnője régen. :( Ő csonka családban nőtt fel. Apukáddal a viszonyod milyen? Ha rossz, akkor belevetítheted egy kiválasztott személybe azokat a tulajdnságokat, amikre vágysz egy fiútól. Csak, ez ritkán szerelem. :(
2014. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Imádom az apukámat, mindig is jól kijöttünk egymással.
2014. okt. 28. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

EGY: Azért ragaszkodsz hozzá nagyon, mert ő az első szerelmed. Az első igaz szerelem pedig nagyon erős nyomokat hagy, és a Te esetedben ugye továbbra is a közeledben maradt a srác, tehát soha nem tudtad elfelejteni teljesen.

KETTŐ: Úgy tudnád leküzdeni, ha ritkábban látnád, ami jelen helyzetben nem kivitelezhető. Viszont nem tudom, hány évetek van vissza együtt, mindenesetre utána biztosan jobb és könnyebb lesz. Addig is próbálj ismerkedni más srácokkal, és próbálj meg nem mindig azon rágódni, hogy "de vajon jobb lenne-e vele", hanem figyelj oda a másik fiú értékeire, arra, hogy benne mi tetszik, stb.

Hajrá!

2014. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondd el neki, és próbálj vele össze jönni, más lehetőséget nem igazán látok :D ha nem jön össze, akkor is ugyanez lesz a helyzetetek
2014. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!