Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább a nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább a nyári szerelmemen?

Figyelt kérdés
Nyaraláskor Horvátországban egy ottani fiúval randiztunk.Teljesen bele voltam zúgva.Nagyon rossz volt eljönni.Eltelt azóta egy kis idő és lett egy barátom,akivel mindig jóban voltunk és egy ideje tetszett.Szeretek vele lenni és boldoggá tesz.El tudom magunkat képzelni a távoli jövőben meg amúgy sem szeretnék külföldi fiút magam mellé hosszú távon.Mégis van,hogy eszembe jut és ez elszomorít.Nem váltunk el rosszul,néha beszélni is szoktunk...Szeretem a barátomat,de néha annyira hiányzik a horvát srác...:(

2014. szept. 23. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
ha 2 srác is hiányzik, akkor egyiket se szereted igazán!
2014. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!