Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiu szerelmes belem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu szerelmes belem, de en masba vagyok, megbantani viszont nem szeretnem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy haverom, aki belem szeretett, eloszor masok mondtak, de kamunak hittem, de hat igaz volt, mert aztan o maga vallotta be, hozza teve, hogy ha en nem erzek igy nem akarja elrontani a baratsagunkat. De en mar nagyon hosszu ideje masba vagyok szerelmes, akirol haverom tud is, de azt mondta nem birta magaban tartani amit erez, hatha en ezt viszonoznam. Es az a baj, hogy o nagyon kedves, figyelmes, imadni valo fiu tenyleg, de reszemrol semmi kemia.. Tenyleg full baratzonas a srac. Ezt finoman kozoltem is vele, es mondta csak probaljuk meg, elfogadja, hogy a kulsejebe nem tudok bele szeretni, de azt mondta, hogy olyan jol fog velem banni, hogy beleszeretek majd. Es elkezdtunk randizni, mert ugy gondoltam miert ne, hatha igaza lesz. De mar egy honapja talalkozgatunk, ugy mint tobb mint baratok, egyszer csokoloztunk is, o teljesen belem szeretett, de en egyaltalan semmit sem erzek..


Akibe pedig en vagyok szerelmes nem nagyon erdeklodott felem csak baratkent, es kb 2 hete komolyabban erzem, hogy kozeledne, de o abban a hitben el, hogy nekem a haverom a parom es szeretem is, egyik baratnomnek azt mondta nem ronditana a kapcsolatunkba, de bejovok neki.


Az a baj, hogy ertitek van ket klassz srac, kb ugyanazokkal a tulajdonsagokkal, belsore is egeszen hasonlitanak, annyi a kulonbseg, hogy az egyikbe en vagyok szerelmes, a masik pedig belem es valasztanom kene, hogy boldogga teszem a haveromat, hogy eljatszom, hogy szeretem, de ugysem tartana sokaig es szetmennenk, vagy valasszam azt, akitol en lennek boldog, de akkor valoszinuleg elveszitem a haverom baratsagat.


Tudom aki szingli most arra gondol, hogy az a bajom ket lehetosegem is van, minek panaszkodok, de ez baromi nehez. Csomot sirtam mar emiatt es en nem tudnam osszetortni senki szivet, foleg hogy haverom mar egy honapja tenyleg mindent megtesz, hogy megszeressem, igazi uriemberkent viselkedik nem az a na ma gerincre vaglak fajta.. De egyszeruen az erzeseimet nem tudom iranyitani..:/ es tenyleg az a baj, hogy ket szinte egyforma belsoju sracrol van szo, azzal a kulonbseggel, hogy egyikhez megmagyarazhatatlan ero vonz, a masik teljesen hidegen hagy.



2016. ápr. 23. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki...
2016. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg a havernak hogy édes, imádod, szereted mint barátot és ez nemed is baromi nehéz de nem vahy szerelmes. De a barátságát nem akarod elveszíteni. Szerelmes vagy xy ba és nem tudod magad meghazudtolni. Neki sem lesz jó sem neked ha egy állkaocsolatba mentek bele. A masiknak mondmeg hogy randizgassatok mert nincs köztetek a haverral semmi, csak baráol vagytok.
2016. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg a haverodnak, hogy nagyon értékeled amit tett érted, nagyon köszönöd, imádod őt, tiszteled, de nem akarsz tőle semmit, mert nem érzel iránta semmit, másé a szíved, kész, nem tudsz vele mit csinálni.

Olyan kapcsolatba felesleges lenne belemenni, hogy nem szereted, mert más után epekedsz. Nem lennél boldog, sőt a srác sem, mert előbb-utóbb rájönne, hogy nem szereted.

A másik sráccal meg közöld az érzéseid.

Ennyit tudok írni.

2016. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!