Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit csináljak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csináljak, hogy érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés

Kezdük avval, hogy 13 éves lány vagyok. :) Tetszik nekem egy fiú. De nagyon...

Ugye hétvégén voltam egy szülinapi bulin és ott volt ő is. Már régebben érdeklődtem iránta de annyira nem izgatott a dolog. (Válogatós vagyok :D tetszett más is de az nem jött össze, de még mielőtt mindenki letámadna, hogy én még fiatal vagyok stb. éretebb vagyok mint a többi 13 éves r#banc :) )

Nah... Ugye ő évfolyamtárs (7) és külsőleg nagyon bejön nekem. De belsőleg úgyszintén Megnevettetett sokszor, mosolygott is rám. De szerintem bejövök neki mert folyton engem nézett. Mit csináljak, hogy vegyen észre valamit? Ha valamire kíváncsiak vagytok írjatok!



2016. máj. 16. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fú kislány, mit fogsz te itt kapni...:D
2016. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert? :D
2016. máj. 16. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ítt mindenki érettebb az átlagnál
2016. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Odamész és beszélgetsz.


Amúgy mindenki érettebb az átlagnál, tehát senki sem az.

2016. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudjátok mit? Én meg 16 éves vagyok, és éretlenebb vagyok az átlagnál. Meg igazából tizenhat ÉS FÉL éves vagyok.
2016. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem "Kezdük avval", hogy megtanulsz helyesen írni.
2016. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a célod ezzel a kérdéssel? "Mit csináljak, hogy észrevegyen?" Ha, legalábbis ahogy te leírtad, "egyfolytában nézett", akkor már észrevett. A buli házigazdájától lehet róla érdeklődni, esetleg beszélgessen veletek hogy milyen volt a buli, aztán ő szép lassan odébbáll ti pedig tovább beszélgettek. Lehet, hogy érett vagy (mondjuk itt mindenki az), de a 13 éves az akkor is 13 éves.
2016. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha bejössz neki akk beszélj vele vagy legyél r+banc a r+bancokat észreveszik:D
2016. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!