Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez szükséges ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez szükséges ahhoz, hogy jobban érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a játszmák híve, de barátnőm tanácsára most kipróbáltam egy picit. A barátommal távkapcsolatban élünk (de nem olyan nagy távolságról van szó, 100 km és kb. 2 hónapja tart a dolog kettőnk közt) és eddig havonta csak egyszer jutott rám ideje, mindig volt valami, ami miatt nem tudott jönni és én sem mehettem, pedig jó pár verziót mondtam már neki. Most a szilveszterről van szó és eddig nem tudott dönteni, hogy haverokkal vagy velem legyen, de most hogy megemlítettem, hogy ha nem velem lesz, akkor én is megyek a barátnőmmel bulizni. És egyből úgy tűnik, mintha fontosabb lenne neki az, hogy velem legyen. És ez nem hazugság, mert tényleg így lenne. Csak így belegondoltam, ha többször is megemlíteném neki, hogy lenne más programom is, amikor mindig lemondja velem a találkozókat, akkor mit érnék el?
2014. dec. 29. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
tipikus eset. a srác azt hiszi tudat alatt te egy kis trófea vagy a polcán amit akkor vesz elő amikor akar, de te ha kimutatod hogy ez nem így van, ha ő nincs veled találsz más programot akkor előbújik a féltékenyég. igen, ez ilyen mármint a srác, ezt nála mindig ki kell mutatnod hogy ha nem vele akkor mással, mert külömben mindig csak egy szinten leszel a haverokkal a szemében. nem akarok mélyebben belefolyni de én a helyedben elgondolkodnék hogy ha két hónap után csak ennyit érek neki biztos akarom én ezt? legalábbis férfi fejjel belegondolva szerintem ha barátnőm van akkor ő az első még a barátok előtt is, legalábbis nekem.
2014. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!