Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyűgözzek le egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyűgözzek le egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban és leakarom nyűgözni valamivel csak nem tudom, hogy mivel?
2016. máj. 17. 19:25
 1/6 anonim válasza:
Jó humor.
2016. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág fogalom. Elég sok mindennel, emberfüggő.

A jó humorú, vicces srácokat mindenki szereti. Az se szégyen, ha jól tanulsz, mert látja, hogy van eszed. Légy segítőkész adott szituációkban, beszélgess vele. Ha sportolsz, akkor beszéljetek arról a haverjaiddal a közelében. De mondok ln valamit. Nem az a fontos, hogy lenyűgözd, hanem hogy megtaláljátok a közös hangot. Enélkül nem megy. :)

2016. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2016. máj. 17. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Kor? Amúgy pl nálam az vált be nagyon mikor gimis voltam ha egy fiú mondjuk nekem jött és kiverte a jezemből a füzetem. Akkor segített felvenni stb és közben egyszer bocsánatot kért de utána elkezdett társalogni. Próbáld meg mondjuk holnap vagy a napokban hátha beválik! 20/L
2016. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért
2016. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj neki súgni, ha nem tud valamit. Mindenki értékeli a segítőkész srácokat. ;)
2016. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!