Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyűgözzek le teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyűgözzek le teljesen egy olyan lányt? .

Figyelt kérdés
...akinek már mindent elmondtam, viszont Ő nem szeretné elsietni a dolgokat. És azt mondta, hogy szereti bennem, hogy változatos vagyok és nem szeretné, ha megváltoznék.

2014. máj. 7. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt ástad el magad, hogy mindent elmondtál az érzéseidről...:S
2014. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezután miért ne lehetne több, mint barátság? :O
2014. máj. 7. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert amint a másik ember megtudja, hogy mit is érzünk iránta, nála lesz az irányítás. Ő fog diktálni, mivel te már megadtad neki magad.
2014. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De Ő soha sem szokott előre programokat tervezni, mindig én teszem ezt meg, így Ő soha sem tudja, hogy mire számítson. És így nem Ő tudná diktálni a helyzetet. Legalábbis szerintem!
2014. máj. 7. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Már véged van, be lettél etetve, és már a horog is a szádban:DD
2014. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak fogjon ki :D
2014. máj. 7. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
De cuki vagy... :D "csak fogjon ki" AMEN
2014. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de csak az igazságot írtam le! :)
2014. máj. 7. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolok savazás helyett, ha nem gond...

Szóval mindenkit ugyanúgy lehet lenyűgözni: figyeld! Mit szeret, mi érdekli, mit tart ő saját magában értékesnek és ezeket igazold vissza számára. Beszélgess számára fontos témákról, jegyezz meg mindent, a következő beszélgetésben idézz fel olyan részleteket, amiket ő mondott, dicsért, amit ő magával kapcsolatban úgy mondott el, hogy azt érezted ki belőle, hogy büszke rá. (Nem mindenkit ugyanazzal lehet lenyűgözni, ezért kell figyelni, alaposan megismerni.)

2014. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig minden szavára figyeltem és azt mondta, hogy ennyire még senki sem figyelt rá. Egyébként nem sok mindent tudok róla, mivel nem nagyon szeret magáról beszélni. De a következő találkozásnál majd erre a témára nagyon rá fogok hajtani :)
2014. máj. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!