Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ez? Nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Nem tudok kiigazodni.

Figyelt kérdés

Az van az hogy szerelmes vagyok egy sracba ha kozelemben van egybol ideges leszek. Viszont amint ugy all hozzam hogy kellek neki, en mar nem akarom ezt az egeszet, sot..

Nagyon idegesit ez a helyzet.. mit lehet ez ellen tenni? Vagy mi ez az egesz? Segitsetek. 16/l



2016. máj. 17. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez fiúknál is így van ahogy észre vettem,amíg nem adod magad addig futnak utánad , miután pedig beadod a derekad hirtelen érdeklődésüket vesztik :)

Ezt náluk vadász ösztönnek neveztük el :)

Egyébként szerintem nem vagy bele komolyan szerelmes mert ha miután kelessz neki és megszűnik akkor ez nem hiszem h szerelem lenne...

2016. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzaboCintia válasza:
Szerelmes vagy belé, de csak az egyik "felébe", a nyomulós felétől viszont undorodsz. Szerintem nem tudsz mit tenni.
2016. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!