Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem megérten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem megérteni, miért viselkedik így? Komolyan képtelen vagyok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakított velem a párom. Megkérdeztem,mi volt az oka, és eleinte azt mondta, azért szakít, mert sok volt a problémánk. A második indoka az volt, hogy elhalványodtak az érzései, meg jelenleg a tanulásra kell koncentrálnia. A harmadik indoka már a kiszeretés volt. Akkor hihetetlenül dühös lettem, és azt mondtam, sajnálom, hogy valaha szerettem. De nagyon fontos számomra, így később megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Ő ezzel az eleje óta rendben volt. Azonban, amint ez a gyakorlatban alkalmazódott, furcsán viselkedett.


Hihetetlenül rideg velem. Mint kiderült, kitörölt minden egyes dolgot, ami a kapcsolatunkra emlékeztette volna. Volt egy beszélgetésünk a szakításról. Én higgadt hangnemet tartottam végig, míg ő támadott. Olyanokat vágott a fejemhez, hogy soha nem is ismertem őt. Aztán azt is közölte, hogy tudja, hogy mindig ő lesz a rossz, mert kimondta azt, amire mindketten gondoltunk már. Én helyeseltem. Megmondtam, hogy megértem, voltak problémáink. Nincs semmilyen negatív érzelmem felé. Erre azt válaszolta, hogy nem érdekli a véleményem, neki akkor is igaza van. Megemlítette, hogy egy cselekedetem fájt neki. Én bocsánatot kértem, nem akartam fájdalmat okozni. Felsőbbrendű hangsúllyal azt mondta: Te? Nekem fájdalmat okozni? Ha pedig nem támadó hangsúlyt üt meg, egy szimpla oké-val válaszol arra, amit írok. Egyszerűen nem értem. Ha valóban nem érez semmit már, és rendben van a barátsággal, miért viselkedik így velem?



2015. dec. 20. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeséget mondok de szerintem érez irántad még csak nem akarja kimutatni vagy ki akar belőled szeretni és lehet hogy ezért ír ilyeneket.
2015. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy megőrült pl
2015. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Őszintén, én is erre gondoltam. Hasonlóan makacsul, és sértődötten viselkedtem én is, a szakítás utáni időszakban. De ő kijelentette, hogy nem szeret, szóval...


Második: Igen, elég... érdekes viselkedés ez még tőle is. :D

2015. dec. 20. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A "maradjunk csak barátok" szöveg minden szakításkor elhangzik az esetek nagy részében , de legtöbbször nem lesz semmi az egyességből. Jobb ez így ha megint visszatérnétek a barát zónába előjönne valószínűleg a bizonyos " nosztalgikus hangulat"., azaz rájönnétek hogy milyen jó is volt, mikor még össze tudtatok fogni , szerettétek egymást stb. Ez csak további problémákat okozna...

2015. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a szerény véleményem h exel soha nem szabad jóba lenni. A lány nem szeret csupán ragaszkodik hozzád ahogyan Te is hozzá. Ez egy ilyen se veled se nélküled dolog. A lány is meg Te js jobban jársz ha inkább mással ismerkedni. Lehet mással kell kapcsolatot kialakítanod h a làny is túl tudjon lépni rajtad teljesen. Ez a legjobb mindkettőtöknek. A lány nem szeret csak ragaszkodik hozzàd ami nem szerelem csak megszokás. Boldog tudsz te is lenni és kívánom h találj egy olyan lányt aki boldoggá tud tenni téged!!! 24/L
2016. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!