Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kikerülni a friendz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kikerülni a friendzone-ból?

Figyelt kérdés
Most komolyan, hogyan? Igazából attól félek a legjobban, hogy az eddig felépített több hónapnyi barátságot teljesen elszúrom, de tényleg nem akartam többet érezni, jött magától. Próbálok kétértelmű jeleket adni neki, csak az egészben az alapjáraton a hiba, hogy mióta ismerjük egymást hülye perverz vicceket mondunk egymásnak, és az utóbbi időben én ezeket meg már néha komolyan is gondolom:(, és az igazi pofára esés az lenne, ha ő meg kiderülne, hogy abszolút nem. Aki volt már hasonló helyzetben, tudna adni pár tanácsot, mit tegyek, mert ez így érzem, hogy napról napra rosszabb lesz. Lány vagyok
2016. máj. 18. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez a barátságzóna dolog nem csak a fiúknál érvényes? Na mindegy...
2016. máj. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát rajtad múlik. Vagy kockáztatsz és elmondod neki mit érzel, és emiatt vagy összejöttök vagy nem, és ha nem akkor lehet elromlik a barátságotok de lehet hogy nem. Ha nem mondod meg neki akkor meg 100% hogy nem jössz vele össze és az is 100% hogy a barátságotok megmarad.


Csak ne halogassad sokáig a döntést mert tapasztalatból mondom hogy a másik félnek esetleg bejössz és sokáig halogatod lehet rá fog unni és le fog mondani a dologról.

2016. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nyár végén terveztem elmondani neki, akkor már olyan minden mindegy alapon, ha addig nem történik drasztikus változás. És nagyon köszönöm!
2016. máj. 18. 00:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet addigra késő lesz de ahogy érzed :)
2016. máj. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem érne meg egy beszélgetést a dolog? jobb őrlődni rajta? ha meg tényleg jó barátok vagytok annyira nem is lesz kínos

hány évesek vagytok amúgy?

a nyár vége sztem sem a legjobb ötlet, időben is sok meg mi van ha talál valakit? az neked nem lesz jó

2016. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én hasonló szituban voltam többször is és mindig ráb*sztam :D Volt hogy megmaradt a barátság, de van olyan is akivel azóta sem beszélünk =) Te tudod, de a nyár végét semmi féle képen nem ajánlom neked, mert nyáron nagyon sok mindenkivel fog találkozni és szinte biztos hogy valakivel össze fog jönni. 18/F
2016. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Ha nagyon jóban vagytok akkor mondd neki hogy szeretnél vele komolyabban beszélgetni és mondd el neki. Ha ő nem így érez a barátságotok megmagad ha szeret (mint barátot)


Ugyan ezt már megcsináltam....iszonyatosan féltem de túltettem magam a dolgon nálunk maradt a barátság

2016. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, csakhogy én magamat ismerve képtelen lennék a dolgok tisztázása után barátként tekinteni rá, direkt elkezdeném kerülni, vagy ő viselkedne utána furán, és az meg ugye nagyon rosszul esne. Én vagyok az egyetlen lány akivel beszélget, rajtam kívül csak fiú barátai vannak, nem az a csajozós típus, szóval egyáltalán nem aggódok ettől a barátnője lesz opciótól(amúgy is elkergetném a lányt egy másodperc alatt szerintem:D). Másrészről meg tényleg egy beszari alak vagyok, de maaaajd, erőt veszek magamon, ha addig nem esik le neki (próbálom megtalálni a határt a kétértelműségnél, hogy meddig mehetek el, amit még ki tudok magyarázni), akkor majd közlöm a tényeket. Vagy mi. Nyár végét azért választottam mint végső dátum, mert akkor terveim szerint sokat fogunk találkozni, ha addig nem lesz előrehaladás, akkor valamilyen szinten felfogom fogni, hogy veszett ügy(hisz' ha ő szeretne valamit, akkor tesz érte majd). Nagyon köszönöm szépen a válaszokat, ha valaki írna még esetleg, annak örülnék!
2016. máj. 19. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nem ismerem azt a sok hónapot és s barátságotok kezdetét, de elmesélek egy opciót, ami velem történt:

van egy lánybarátom, amikor megismertem bepróbálkoztam bókoltam neki, neki hamar leesett szerencsére a helyzet és szólt ő nem így gondolta csak jó velem beszélgetni, azóta is nagyon jó barátok vagyunk, de ha ő elkezdene ilyen jeleket adni le se szarnám mert 1. szoktunk hülyéskedni (mint ti) 2.elutasított szóval nehezebb kideríteni a kétértelműségből mit is akar


nem tudom te kezdeményeztél-e vagy ő és kicsit hajtott-e és te elutasító voltál picit most meg felkaptad a fejed, nem tudom, nem voltam ott, de ez is egy ilyesmi történet

konkrétumok a legegyértelműbbek mindig

2016. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha már többen leírták a tapasztalataikat akkor én is.

Mint sok ember, én is voltam hasonló szituban, az elején még ő is akarta de nem látta rajtam hogy én is szeretnék vele össze jönni (pedig akartam) csak a kevés tapasztalatnak köszönhetően nem voltam túl magabiztos.

tartottam vele a kapcsolatot pár hónapig, aztán elhívtam egy parkban és nem durván, nem célra törően elkezdtem vele beszélgetni és megbeszéltük ki mit érez, egyébként azóta is együtt vagyok vele.

Egy másik opció pedig ha a fiú barátai közül valamelyik jó barátod neked is akiben megbízol esetleg ki derítheted rajta keresztül hogy bejössz e neki :)

Sok sikert :) F/17

2016. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!