Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kikerülni a friendz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kikerülni a friendzone-ból?

Figyelt kérdés
Most komolyan, hogyan? Igazából attól félek a legjobban, hogy az eddig felépített több hónapnyi barátságot teljesen elszúrom, de tényleg nem akartam többet érezni, jött magától. Próbálok kétértelmű jeleket adni neki, csak az egészben az alapjáraton a hiba, hogy mióta ismerjük egymást hülye perverz vicceket mondunk egymásnak, és az utóbbi időben én ezeket meg már néha komolyan is gondolom:(, és az igazi pofára esés az lenne, ha ő meg kiderülne, hogy abszolút nem. Aki volt már hasonló helyzetben, tudna adni pár tanácsot, mit tegyek, mert ez így érzem, hogy napról napra rosszabb lesz. Lány vagyok
2016. máj. 18. 00:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Gyönyörűen elkúrtam, köszi srácok a tanácsokat azért, láthattam volna, hogy ez lesz. Remélem azért ha ezt látja valaki aki hasonló helyzetben van, segít.
2016. máj. 29. 17:48
 12/15 anonim ***** válasza:
kérlek meséld el mi történt, akár itt akár privátan
2016. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én jó történetem:

Mi is Csak haveeok voltunk. Aztán nekem megtetszett elmondtam neki merr elegem volt a titkolózásból. Mi is perverzkedtünk:D Ő azt mondta én is tetszem neki csak azért nem akarta elmondani mert félt a nem választól és attól h megszakad a kapcsolatunk. Összejöttünk. 2 éve vagyunk együtt.

Szóval szerintem mond el neki!

16/L

2016. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rájött, hülyén reagálta le, flegma és bunkó volt, nem tudta, hogy kezelni, én meg dühös lettem amiért így viselkedik, lobbanékony vagyok, csúnyákat vágtam a fejéhez, azóta nem beszélünk. Alig alszok pár órát azóta, sírok, iskolában csöndben vagyok (ami nem jellemző egyébként rám). Ha tudtam volna, hogy ez lesz, inkább befogom a számat, csendben bámulom tovább, mert iszonyatosan hiányzik, hogy beszéljünk. Bocsi a lelkifröccsért:(
2016. jún. 1. 21:36
 15/15 anonim ***** válasza:

ha ennyire egy érzelmi nulla és bunkó f**z akkor nem érdemel meg téged

most úgy érzed rosszabb de egy idő múlva jobb lesz és rájössz hogy te megtetted amit lehetett, jobb mintha még 4 év múlva is ezen rágódnál hogy "bárcsak mondtam volna" stb

2016. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!