Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak még vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak még vele vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Pár éve egy versenyen az egyik rendező úgy megvert néhány szurkolót(viperával), hogy kórházba kellett őket vinni. Tegnap találkoztam evvel a rendezővel és hát nyagyon megtetszett(először csak kintről). Aztán elkezdtünk dunálni, az egész versenyen, egész nap ott volt velem és nagyon jól összehaverkodtunk. Tök aranyos volt és egyáltalán nem volt olyan maffiózós és már el sem tudom hinni, hogy ő verte szét a többieket. Este escsattant néhány csók és olyan aranyos volt, uhhh szinte beleremegtem, kb olyan volt, mint a volt pasimmal a legszerelmesebb időszabunkban. Én totál beléestem, mondta, hogy még szeretne velem találkozni, de nem tudom, hogy tegnap csak játszotta-e a jófiút, vagy témyleg megjavult. Nem tudom, hogy találkozzak-e még vele vagy jobban járok, ha hagyom az egészet?
2010. márc. 28. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ismerkedésből túl sok gond nem lehet. Inkább az összeköltözés és házasság előtt érdemes ezt újra elővenni, de addigra talán csak kitapasztalod, hogy mennyire hajlamos "túlreagálni" a dolgokat.
2010. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért összeköltözés meg házasság még elég messze áll tőlem.

Azt elfelejtettem mondani, hogy 17/L vagyok.

Őt nem tudom, hogy milyen idős kb 23-24 lehet.

2010. márc. 28. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha távol áll tőled, akkor mire vársz? Mint írtam: az ismerkedéssel nem veszíthetsz semmit.


Az első pár randin biztos nem viperával fog elköszönni. ;)

2010. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudnék megbízni benne, de te tudod...

22/L

2010. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó kemény a gyerek viperával! az elég súlyos túlerő a többiekkel szemben még ha többen is voltak! csak a gyengeségét mutatta ki azzal hogy fegyverrel támadt fegyvertelenekre (ha azok voltak)
2010. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer rád is mérges lesz akkor mi lesz? Mert esélyes hogy előveszi a viperáját, ha hajlamos arra hogy elszálljon az agya. Márpedig hajlamos.
2010. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!