Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes feladnom a szerelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes feladnom a szerelmet?

Figyelt kérdés

Elegem van! :( Aki nekem tetszik annak én vagy nem tetszek, vagy nagyon félénk, mert nagy ritkán szokott bókolni nekem fb-on, de mégse közeledik felém.(személyesen még egyszer sem beszéltünk) :( Aki meg nekem nem tetszik annak meg én kellenék... De olyan nincs hogy aki most tetszik nekem annak én is tetszenék! :( Már jobbnak látom feladni a szerelmet, és függetlenűl élni ettől. :(

Mit tanácsoltok?

A normális válaszokra vagyok csak kiváncsi.

18L


2016. máj. 18. 17:49
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne add fel kezdeményezz te ez manapság nem ciki persze ha valóban szereted. Lehet megéri.
2016. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne hülyésked,18 évesen még semmit nem kell feladni:D ne stresszelj rá,ezzel még én is így vagyok,15 éves fejjel,elég gyerekesnek gondolom ezt a hozzáállást,már bocsánat,nem sértésnek szánom. Éld az életed és egyszer biztosan találsz valakit akinek legalább annyira kellesz mint neked ő :D :)
2016. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: tényleg szeretem és nagyon akarom. Lehet hogy megéri de ott a "lehet" :( és ha utánna kiröhög vagy hülyének néz mert mégsem tetszem neki? Nem bírnám elviselni! :(

#2: De nekem csak 1 fiú kell, nem más. :(

Mindkettőtöknek köszönöm a választ! Megy a zöld kéz! :)

2016. máj. 18. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

kettes vagyok.


akkor harcolj érte ;) kellesd magad,amikor már úgy néz ki h összejön a dolog...tudom hogy ez is furán hangzik,de hitegesd egy kicsit,hogy teszteld,akkor is kellesz-e neki,amikor már csak kicsi hiányzik:D :))

2016. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1 igy van egy próbát megér
2016. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! :) Igazatok van hogy egy próbát megér, csak félek az elutasítástól, és nem tudom mikor szánnám rá magam arra hogy elmondjam neki mit érzek már régóta. :( Mindenkinek ment a zöld kéz! ;)
2016. máj. 18. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!