Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El tudom érni, hogy engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudom érni, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit kb 1 hónapja ismerek. Már az elejétől kezdve tetszik,de az egy hónap alatt rájöttem,hogy minden csajjal kavar,és mindenkit meg akar fektetni. Rám is szokott nyomulni meg olyan szövegeket lenyom,hogy elhiszem,hogy érez valamit irántam,de a másik percben már más csajt fűzöget a szemem láttára. Eddig mindig visszautasítottam a közeledését,mert az egyik barátnőm szerelmes volt bele,de mostmár lemondott róla. Nekem tényleg nagyon tetszik. Ha ráhajtanék és viszonoznám a közeledését,akkor vajon belém tudna szeretni,és az összes többi csajt otthagyná miattam,vagy csak engem is megfektetni akar?

17L


2016. máj. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek a saját hibáikból tanulnak.
2016. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"akkor vajon belém tudna szeretni,és az összes többi csajt otthagyná miattam" Ha eddig nem sikerült neki, akkor szerinted miattad fog? Mit tudsz neki nyújtani? Semmivel sem többet mint más. Minek kötelezze el magát melletted ha megkaphat még 10 lányt? Ébredj fel kicsi lány. Ne álmodozz.
2016. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az előttem szólónak. Mindenkinél próbálkozik. Ne dölj be neki mert nem fog beléd szeretni :/
2016. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!