Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés

Sok lenne leírni részletesen, dióhéjba elmesélem a történetet.

Szóval az a helyzet,hogy nekem van egy(lassan)5 éve tartó kapcsolatom. Minden jó volt egészen novemberig, amikor közölte a párom,hogy egy másik lánnyal találkozgat.És ez egészen addig fajult,hogy már nem tud dönteni kettőnk között. Azt mondja,hogy őt is szereti meg hozzá is kötődik.(nagy kötődés lehet,az 5 évhez képest-.-) Sikerült elérnem azt, amire a párom vágyott egészen idáig és össze van zavarodva. Mindent megteszek,hogy visszaszerezzem a párom,mert nagyon szeretem,de ehhez szeretnék segítséget is kérni, a kérdezőknek részletesen is elmesélem, ha kell.

A csaj mellesleg 17 éves.. a párom 21 én meg 23 éves vagyok.



2016. jan. 3. 15:49
1 2 3 4
 1/32 Kenzo Tenma ***** válasza:
88%
Komolyan gondolod, hogy még neked kéne küzdened? Én egy ilyen után mondanám neki, hogy viszlát, válaszd a másikat nyugodtan.
2016. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
igen, tudom... az agyam meg a szívem is ezt mondaná, de közben meg olyan jó lenne a csaj képébe röhögni,hogy elbukott.
2016. jan. 3. 15:53
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon megalázó lehet pláne,hogy egy ennyivel fiatalabb lány a riválisod,de ha ő nem lenne akkor is felmerülne a kérdés,hogy a párod vajon szeret-e még téged,mert ha nem akkor csak ideig óráig tudod magadhoz láncolni.
2016. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmas vagy sajnalom. Akkor rohoghetnel rajtuk ha most rogton a kepukbe csapnad az ajtot. Jarjol tinikkel a parod, te elvileg no vagy (bar nem ahhoz merten viselkedsz). Ehelyett vetelytarsat latsz egy 17 eves gyerekben, uristen... :DD. En elsullyednek szegyenemben ha egy fiu akinek valasztasi lehetoseget nyujt egy 17 eves gyerek, engem valasztana. Uristen :DD.
2016. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
tanácsot akartam adni, erre kiderül, hogy csak az új nőt akarod kicsinálni. ebben nem segítek.
2016. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

igen, eléggé az...

ha nem lenne ez a csaj, biztos nem lenne gond.

2016. jan. 3. 16:00
 7/32 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kicsinálni akarom, hanem a páromat akarnám megpuhítani...
2016. jan. 3. 16:05
 8/32 anonim ***** válasza:

Persze, biztos nem lenne gond, a kapcsolatotok szilárd talajon állna, és a barátodnak eszébe sem jutna más nő.

Ezt te komolyan elhiszed magadnak?

Uramisten...

2016. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
nem tudod az előzményt..., könnyű így elítélni másokat :)
2016. jan. 3. 16:11
 10/32 anonim ***** válasza:

én sem erőltetném ezt tovább. alapból a hátad mögött elkezd találkozgatni mással. aztán nem tud dönteni.

én döntenék helyette, egy viszláttal.

2016. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!