Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt a lány?...

Miért csinálja ezt a lány? Hajtottam érte, komolyan az agyára mehettem (nem így kellett volna persze az ember utólag mindig okosabb) és elutasított. Nem akart elutasítani de mondtam neki hogy válasszon és nem engem választott

Figyelt kérdés
most meg mintha közeledne felém, pedig miután elutasított komolyan úgy éreztem hogy megutált.
2014. nov. 1. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért utasított el, mert a legtöbb lány hirtelen döntéshozatalnál lefagy, ilyen helyzetekben mindig rosszat választanak. Ahogy te mondtad, nem akart elutasítani, de te rákényszerítetted, és ezért közeledik újból, mert ő is akarna valamit.
2014. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Vagy rájött végre hogy téged akar. Annyi javaslatom azért lenne, hogy ha te is komolyan gondolod még vele, akkor tedd egyértelművé a szándékod. Ne menj bele sértettségből olyan játszmázásba, h adod az elérhetetlent. Ezzel nem megbántani akartalak, hisz nem ismerem a gondolkodásod, csak tudom, hogy csábító lehet a "bosszú".
2014. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én még mindig komolyan gondolom vele, csak hát egyszer megégettem magam (saját hülyeségből) és nyilván ezek után már óvatosabb az ember. De nem tudom hogyan kezdjek hozzá...
2014. nov. 1. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Légy nyitott feléje, flörtölj és kezdeményezz, ha látod, hogy pozitívan reagál.
2014. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Megértem. Szerintem próbálj puhatolózni, hogy mi lett a másikkal, mi volt a gond. Esetleg hívd el egy találkozóra, beszélgessetek, figyeld a reakcióit, és ha úgy látod hogy ez tényleg közeledés a részéről, akkor tedd amit kell és kérdezz rá. Nem veszíthetsz vele, az igazság akkor is jó, ha rövid távon fájó.
2014. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utálom a nyomulós fiúkat. Nincs annál visszataszítóbb ha egy fiú csak nyomul és nyomul és nem hagy levegőt se.

Fogd vissza magad! De nagyon komolyan mondom.


Sőtt, legyél vele hideg és felszínes egy ideig. Aztán majd elkezd utánad érdeklődni, hogy mi ez a nagy változás stb. Elkezdtek majd újra beszélgetni, de csak finoman és te tartasz egy EGÉSZSÉGES szintet a csajozásban. Ekkor ő vagy belátja, hogy nem egy kapcsolatfüggő, nyomulós, idegesítő valaki vagy, hanem egy kiegyensúlyozott, határozott személy, akinek férfiként viselkedik és tudja mit akar és hogyan érje el.


Ha a lány a hidegségedre nem kezdene el jobban érdeklődni irántad, akkor valószínűleg nem érdekled és hagyd békén!

2014. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát persze, szenvedjen csak a csaj... hasonló szituban vagyok, és hidegen viselkedik velem, ami miatt nem tudom eldönteni, hogy akar-e még és csak színészkedik vagy egyszerűen már nem érdeklem. És pont ezért ha nem akar semmit, én nem akarok nyomulni, viszont boldogok lehetnénk ha akar és ezt ki is fejezi. Így csak a kétség van... Szóval szerintem ez egy nagyon rossz ötlet... (csajként mondom ezt)
2014. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# Isten ments hogy szenvedjen, de ne szórakozzon velem... mert ha rájövök akkor jobban meg fogom utálni mint a legnagyobb ellenségeimet.
2014. nov. 1. 16:27
 9/11 anonim válasza:
Attól hogy rideg vagy vele még nem tudod meg hogy szórakozik-e, szerintem elijeszted vele. Másrészt ez a játszmázás csak mérgez... az élet nem szappanopera, szükségtelen plusz bonyodalmakat beleépíteni...légy nyílt és figyeld a reakcióit, ha szórakozik akkor építsd le. Ennyire egyszerű.
2014. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# ez igaz. Te lány vagy? Hány éves?
2014. nov. 1. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!