Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, szerelmes vagyok belé, én is tetszem neki és látom hogy próbál közeledni felém de pasija van. Hogy szegyem szét őket? (Tudom hülyén hangzik).

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. A szegyem tényleg hülyén hangzik. Inkább szedjem. :D
2014. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogy, te farok
2014. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy ne szedd szét őket, oké? Maradjál nyugton.
2014. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem beszélgess a lánnyal, próbálj vele minél több időt tölteni... S akkor rájösz, hogy tényleg komolyan gondolja-e ő is veled. Viszont semiképp ne tedd tönkre a kapcsolatát, mert az nem a te dolgod. Majd a lány szakít a baratjával, ha akar, vagy ha inkább téged választ.
2014. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chili*** válasza:
Szerintem , ha fontos neked ez a lány akkor várj rá türelmesen
2014. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!