Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan, hogy szerelmes...

Volt már olyan, hogy szerelmes voltál egy lányba, de mégsem mertél hozzá közeledni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem?
2014. szept. 26. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,ha nem is közeledtem,annak oka volt.
2014. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen volt... Féltem h elutasit aztán később elmondtam neki h szeretem stb... És elutasitott talán ha először előbb közeledtem volna hozzá lehet osszejott volna... Én azt tanácsolom ne halogasd foglalkozz vele!
2014. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt... fél évig húzódott, majd elmondtam neki. Aztán rövidesen összefutottunk egy közös programon, (no nem kettesben, hanem ahol mindketten ott voltunk) és volt alkalmam rájönni, hogy nem is illünk össze. Semmi baj nem volt vele, csak tök más hullámhosszon voltunk.
2014. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen mert volt pasija aztán mire összeszedtem a bátorságomat addgra megint lett pasija aztán elkezdtem vele ismerkedni de mire oda értünk volna már megint lett egy kibebaszott pasija.
2014. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valahányszor szerelmes voltam sosem mertem közeledni.
2014. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerelem illuzió
2014. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Volt már ilyen, legtöbbször félünk az elutasítástól vagy attól hogy esetleg kinevet vagy elmondja másoknak is.
2014. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!