Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS! Két barátnőmmel megbeszél...

SOS! Két barátnőmmel megbeszéltem a találkozót, csak egyezik az időpont! Mit csináljak? 17 lány

Figyelt kérdés
A-t felhívtam és azt beszéltem meg hogy 4-től 6-ig elmegyünk a városba. B kb 10 perccel utána felhívott és azt mondta hogy 3-tól 6-ig kimehetnénk. Azt mondtam akkor nem jó, de azt mondta, ő viszont épp 2-kor végez a fodrásznál, szóval előbb nem jó... Végülis rábólintottam arra hogy 2-től 4-ig csak az a baj hogy akkor utána rohanjak a másik barátnőmhöz? (Aki a város másik végében lakik...)
2010. dec. 30. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg előbb "meglógni" a B- vel megbeszélt találkozóról, és mondd meg A- nak, hogy egy kicsit késni fogsz. De lehet hogy egyszerűbb lenne lemondani valamelyiket, hogy ne kelljen rohannod.
2010. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, az lesz. Csak az a baj hogy mindketten a legjobb barátnőim és most össze vannak veszve, ezért akarnak külön velem találkozni... gondolom az lesz hogy majd mindketten kibeszélik a másikat nekem :// És ezért nem akarom lemondani egyiket sem, mert még azt hiszi hogy "elfordultam" tőle. Majd megpróbálom kibékíteni őket, mert ez így nagyon sz__r.
2010. dec. 30. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
és mi lenne,ha megbeszélnéd mind2vel,hogy 3ra. és egy közös helyen taliztok 3kor.szerencsés ,ha nem annyira vesztek össze,s nem rohannak el,meglátva a másikat. ha odaérnek szerintem meséld el nekik,hogy vmi butaságon összeveszni nem érdemes...hisz biztos annyi jó dolgot csinálhattatok,vagy ma esetleg a jövöben csináltok :) . ha pedig tudod ,hogy ez nem válna be,az 1. válaszolo válasza lenne jo.
2010. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap behívtam őket közös MSN-es beszélgetésbe, de mindketten azonnal kiléptek. Aztán felhívtam külön-külön őket, hogy miért nem békülnek ki, és az egyikük világosan megmondta, hogy "gyűlöli a másikat" =// Nem tudom mit tudnék értük tenni.. Ha most meghívom őket egy helyre, tuti megharagszanak rám. Egyébként azon vesztek össze, hogy az egyikük véletlenül elejtett egy rossz megjegyzést, amit a másik fél félreértett... de mindegy, hosszú is, meg nem is akarom leírni, mert egyikük fent van Gyakorin. :/
2010. dec. 30. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha fiú lennél, még balhésabb lenne a helyzet.:D "két barátnőmmel megbeszéltem találkozót...":D
2010. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A találkozókat semmiképpen sem mond le,mert így tudsz mindkettővel,külön-külön beszélni,és akár rábeszélheted őket a kibékülésre is.Amúgy is gondolj bele:ha ők ketten egy rossz megjegyzésen vesztek össze,akkor simán megharagudhat rád is mindkettő,mert nem talizol velük.


Egyébként mi lenne,ha B-vel elmennél a fodrászhoz,és utána együtt lennétek fél4-ig(tehát már a fodrászhoz is együtt mennétek-összekötitek a kellemeset a hasznossal),és akkor utána lenne időd elmenni A-hoz.Ez így nem lenne jó?

2010. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 juan1088 válasza:
Egyiküket meg kell ölnöd nincs mese. Ez abban a pillanatban eldőlt ahogy leokéztad a talikat. Teljesítsd be a sorsod!
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!