Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni a lányt?

Figyelt kérdés

Hogy ne gondoljak rá a nap minden percében? Hogy ne nézzem minden percben a telefonom hogy vajon ő írt e? Hogy enyhítsem azt, hogy tudom hogy mással van? Hogy tudok újra más lányokra is ránézni? Hogy verjem ki a fejemből azt az eltervezést hogy vele akarom leelni az életem? Hogy csináljam mindezt ha örökké várni tudnék rá, de tudom hogy reménytelen? De mégis mindig ott az esély, nem? Hogy felejtsem el ha azt mondja fontos vagyok neki? Hogy felejtsem el hogy ha minden nap ír? De hát még is bunkózik basszus...

Hogy felejtsem el? Hogy írjam neki hogy hagyjon békén ha ő és én se szeretném? De ez csak kínzás nekem. Hogy felejtsem el? Tudom hogy ő nem így érez. Nem tudok vele barát maradni. Ő is azt írta nem tud rám csak barátként nézni. De tudom hogy van neki más. Tudom hogy hangulat ember, és vannak érzelem kirohanásai. Tökre bolond a csaj de imádom benne még ezt is basszus...

Hogy ne gondoljak ra? Hogy felejtsem el? 16F



#érzés #húzzuk
2016. máj. 21. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt a helyzet egy darabig ezt a két számott hallgattam meg több százazor: Slipknot-Snuff, Tankcsapda-Lejárt Lemez, nem mondom, hogy sokkal jobb lett de legalább kezdett elmúlni az a dolog ami b*sztatott, de ez attól is függ, hogy ki dobott kit. Ha ilyenek az érzéseid gondolom, hogy ő téged, sz*r érzés, tudom, de gondolom nálad is lesz olyan mint nálam, valőszínűleg elő jön/jött a depresszió, a tagadás, a düh és gyűlölet mikor valakinek a halálát kívánod és legszívesebben megszabadulnál mindkettőjüktöl majd csak ülnél, néznél és gondolkodnál. De b*szki gondolj bele 16 éves vagy előtted az egész élet és akármennyire is szereted el fog

múlni. Egy nap feleségül veszel egy gyönyörű nőt és lehet, hogy belegondolsz, sokkal jobb ez így.

2016. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez kell nekem, köszönöm!
2016. máj. 21. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Örölük, hogy segíthettem.
2016. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!