Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki?!?!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki?!?! '? (lécci választ, srácok?! :/)

Figyelt kérdés
Szóval màr kb 4 hónapja teccik egy sràc az évfolyamomból és egy ideje észrevettem hogy màr nem csak én figyelem őt hanem ő is engem. Mint pl ha mögötte vagyok rengetegszer hàtranéz, màr nem egyszer előfordult hogy let volna hely még közöttünk de ő úgy ment el mellettem hogy momentàn végigsúrolt, vagy csak végigmért, ha a haverjai a közelben vannak (màr pedig mindig közelben vannak ) sokkal hangosabb és àltalàban jobban is szivatja őket ........... A problémàk ott kezdődnek hogy ő az alfahím, én meg az àtlagos. Véleményem szerint az élet nem tündérmese így jelenleg màr tényleg a meghülyülés szélén àllok. A kérdés még mindig a fent említett lenne és ha valaki bővebben kifejtené véleményét annak nagyon örülnék :-)

2016. máj. 22. 02:21
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki,hívd el randira,de ne támadd le,csak finoman,nőiesen. Sok sikert kívánok nektek.
2016. máj. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uh, hàt köszi bàr még mindig nem értem miért pont én teccenék neki na mindegy, tovàbbi probléma hogy még soha egyetlen szót se vàltottunk csak ez a folytonos egymàsra bambulàs, nem vagyok az a kezdeményező tipus. Szerinted, szerintetek hogy tudnàm megoldani úgy hogy ràvegyem hogy őt arra hogy ő kezdeményezzen?
2016. máj. 22. 10:55
 3/5 szandi1993 ***** válasza:
Próbáld meg ha néz nézz rá te is és mosolyogj rá
2016. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nem próbálod meg,azt lehet hogy később bánni fogod,ha viszont elhívod,lehet(sőt valószínű;))hogy elmegy veled,ha pedig mégsem,legalább tudod hogy megpróbáltad.

"a kétely több álmot öl meg,mint a sikertelenség valaha is fog" ~Karim Seddiki

2016. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velemenyem es a Magyar Helyesirasi Szotar szerint az tetszik es nem "teccik". Hidd el, a fiunak is tetszeni fog ha helyesen irsz, nem pedig "tecceni".
2016. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!