Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok Damu Rolandba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Damu Rolandba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok Damu Rolandba, hogy tudom őt kiverni a fejemből, vagy hogy tudnám felvenni vele a kapcsolatot? Szerintetek nem lenne gáz a korkülönbség? 17/L
2016. máj. 22. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz hogy ezt a kérdést itt teszed fől :P De szerintem esélyed nincs :(
2016. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( és hogy tudnám elfelejteni?
2016. máj. 22. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
nézz más pasik után jobbat nem tudok :/
2016. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem tudom miért, nekem olyan pasik jönnek be, akik bántalmazzák a feleségüket, nem értem miért ezek jönnek be, de valamiért izgalomba jövök az ilyen férfiaktól.
2016. máj. 22. 13:18
 5/8 anonim válasza:
Majd amikor a te lányodat bántalmazzák, akkor is örülj majd nagyon a pasinak ;)
2016. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na erre már végkép nem tudok mit mondani csak annyit hogy keress olyat aki nem ver agyon hisz gondolom nem szeretnéd hogy olyan családod legyen ahol a férjed agyba főbe veri a kölyköket :P
2016. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez valami trollkodás, akkor ku*vára nem vicces már ne haragudj! Néz meg egy lelkironcs bántalmazott nőt és aztán nevess!

17F

2016. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oooo nem tudok mast mondani csak azt hogyha ez nem kamu akkor nezz be egy orvoshoz mert biztosan beteg vagy agyilag..
2016. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!