Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon rossz.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rossz.

Figyelt kérdés

A jelentéktelen történetem ott kezdődik, hogy 2 éve nyáron voltam egy táborban. Halálosan beleestem az egyik fiúba, de ugye akkor még (mintha most nem lenne az..) nagyon nagyon gáz lány voltam. Szóval szerintem észre sem vett vagy lehet, mert mindig nekem adta a sütijét ami csak neki járt ebéd után. De ez nem is fontos. A lényeg hogy a kis aranyos 12 éves fejemmel próbáltam elfelejteni (mert ez olyan nagylányos huhh) mert hát vége volt a tábornak. Sikerült is nagyjából kiverni a fejemből, max két havonta egyszer jutott eszembe, hogy tényleg ő él. És jajjdecukiúristeen.

A "baj" ott kezdődik, hogy múlthét szombaton láttam, egy levegőt szívtunk, egy légtérben voltunk nem is kevés ideig.. Végig őt néztem (biztos nem volt feltűnő, áhh). És előjöttek azok a régi emlékek és gondoltatok és csak ő jár a fejemben. Facebookon 3 napnyi szenvedés és mitcsináljak után bejelöltem. És visszajelölt. Na ott majdnem szívrohamot kaptam.

Nem tudom mit csináljak. Ő idősebbnálam 3-4 évvel, sajnos nem tudom pontosan, annyira nem ismerem. Teljesen el vagyok keseredve, mert szerintem biztos ő is csak egy lesz a "de jó lett volna" listámon.

Kérlek segítsetek. Hogyan felejthetném el vagy hogyan tehetnék valamit hogy egyáltalán tudja ki vagyok. Borzasztóan félek bármit is tenni az ügy érdekében. Pl ráírni..

Na mindegy, köszönöm hogy végigolvadtad szánalmas önsajnálatom. Ha pedig tudsz valamit segíteni ezen a szánalmon annak örülnék.

14/Gyökér(L)



2016. máj. 24. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Tene gondolj rá:D

Tereld el valamivel a gondolatod

2016. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De sajnos nem megy. Nem tudom mivel elterelni. Nekem ha egyszer valaki bejön azt nagyon nehéz elfelejtenem. Tudom hülyén hangzik, de sajnos ez van. És nem tudom. Bocsánat hogy itt sajnáltatom magam, nem szándékosan teszem..
2016. máj. 24. 22:22
 3/10 anonim válasza:
Úgy tűnik, ha neked adta a sütiét, akkor van esélyed nála. De nem tudom, magamból kiindulva én biztos nem adnám a sütimet egy számomra semleges lánynak. :D Írj rá! Ha nem vagy semleges számára (és szerintem nem vagy) akkor nagyon is értékelni fogja ezt. Sok sikert! 17/F
2016. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Márpedig írsz neki! Hisz ismered a táborból. Légy vicces. Kérdezd meg nincs-e sütije véletlenül? :D Innem már adott a dolog csak folytatni kell a beszélgetést. Ha azt akarod hogy legyen valami lépni kell! Ha el akarod felejteni(ami most megint nem lessz egyszerű) akkor pl. legyen egy olyan szabadidős tevékenységed amiben örömöd leled(a sport jó mert az levezeti a feszültséget és addig se rá gondolsz és még a tested és az elméd is javul).
2016. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erre is van kifogásom xdd. Két éve volt hogy nekem adta a sütiét. Azóta két év eltelt hogy két éve volt xd.. Szerintem már a nevemre sem emlékszik. De lehez majd 3 hétnyi szenvedés után írok neki hogy szia..

Amúgy köszönöm a válszokat :)

2016. máj. 24. 22:29
 6/10 anonim válasza:
#3 vagyok. Ha 2 éve neked adta a sütit, akkor most is megtenné! :)
2016. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jól esnek ezek a válaszok. ^^
2016. máj. 24. 22:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Azon filóztam hogy mi van akkor ha nem szerette azt a sütit és azért adta nekem? Mert a táborban én voltam a két "konyhamalac" közül az egyik. És az a másik egy fiú volt, és neki is adott néha. Akkor most vagy biszex vagy tényleg rohadtul nem érdeklem.. :'(
2016. máj. 24. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk helyetted, hogy miért adott neked 2 éve sütit

Írjál már ráfele

2016. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hagyd már ezt az önsajnálatot, mert ettől csak kerülget a vágy hogy ne segítsek. Szépen kapd össze magad, és hagyd már ezt a sajnáltatást.

Szépen fogod magad, ráírsz. Kérdezd a táborról, mit csinál azóta, milyen lett, és hogy mindig tetszik-e. Ezeket derítsd ki. Ha még mindig tetszik és nem csak jajdejólnézkiistenem akkor elhívod találkozni. Ennyi.

Most vagy megcsinálod ezt vagy hagyod az esélyt is elúszni. Sok sikert 17/f

2016. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!