Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rossz emberbe szerettem bele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz emberbe szerettem bele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már nagyon régóta ismerjük egymást. Aztán most pár hónapja totál belém zúgott. Én mindig is ellenkeztem, de végül én is ugyanígy jártam. Csak az van, hogy én 19 vagyok ő meg majdnem két évvel fiatalabb. Engem nem zavar, hozzá tudnék szokni, de a szüleim nem nagyon tolerálják ezt. Mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek? Ne érdekeljen csak szeressem? vagy mit tegyek? Köszi előre is
2016. ápr. 5. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A szüleid igazi nyomorékok, ha beleszólnak ebbe, csak azért mert fiatalabb a fiú.
2016. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azok, csak szerintük túl fiatal hozzám. De az érzéseinknek nem tudunk parancsolni, emberek vagyunk.
2016. ápr. 5. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Így gondolom én is, és ha ezt nem képesek felfogni, akkor elég visszamaradottak, már ne haragudj.
2016. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy!

Ne érdekeljenek a szüleid, jöjjetek össze!

2016. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na talán egy kicsit.

Én lennék a legboldogabb, csak nem szeretem az olyan dolgokat, ahol nem örülnek velem együtt a boldogságomnak .. :/

2016. ápr. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!