Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány vagyok. Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel egy időben minden nap beszéltünk, de nagyrészt én írtam rá. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Tehát rengeteget beszéltünk, de egy idő után elkezdett zavarni, hogy szinte csak én írok rá, de a beszélgetések közben nem tűnt úgy, hogy én zavarnám őt. Szóval meguntam, hogy nagyrészt én keresem őt, így nem írtam rá többet. Mostanában már ő szokott írni és nagyon jól esik, hogy keres, mert tetszik nekem.. ezt régebben a tudomására is adtam ( épp barátnője volt, de én erről nem tudtam) és erre azt mondta, hogy én is tetszettem neki. Már szakítottak a barátnőjével, de félek megkérdezni, hogy még ugyanúgy van-e a dologgal... Mit tegyek?

2016. máj. 25. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy mit érzel
2016. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Van egy nagyon jó fiú barátom" ... "Tehát rengeteget beszéltünk" ... "épp barátnője volt, de én erről nem tudtam" = Ha nagyon jó barátod, rengeteget beszéltek, akkor hogy nem tudtál róla?! Tudod egyáltalán a jó barátság mit jelent?!
2016. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem oda írni, hogy a megismerkedés és a komolyabb összebarátkozás között telt el idő.:) Akkor lett barátnője. Igen, tudom mi az a barátság.
2016. máj. 25. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd szól, ha lesz valami. Randin (kettesben) hányszor voltatok már? Sokat lendítene, ha sétálnátok egyet, netán még virágot is kapnál tőle, vagy ilyesmi :) Biztos, hogy nagyon jó vele chatelni, de ha egyszer egy héten elmentek randizni 2 órát, az felér egy egész heti chateléssel. Nekem az a tapasztalatom, hogy jót is tesz, ha nem körülötte forog a világ; hogy este várod, hogy mikor válaszol már. Ha elvárás a másik féllel szemben, hogy minden este chatelj vele, az függés, és nem egészséges. Beszéld meg vele, hogy te chat helyett inkább randiznál vele kettesben. Rendes srác szerintem; meg fogja érteni. Chaten annyit érdemes beszélni, hogy ekkor és itt találkozzunk.


21F

2016. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! :) Ez tök jogos, meg én is sokkal szívesebben találkoznék vele többet.:) Úgy, hogy kettesben sajnos még nem voltunk sehol. :/ Az a baj, hogy ha nem félnék a visszautasítástól, akkor meg is kérdezném, hogy van-e kedve találkozni, mert nekem nincsenek ez ellen elveim..:) Bennem van a hiba, de sajnos nem merem kockáztatni a barátságunkat. Tudom, ez hülyeség, de valahogy azt szeretném elérni, hogy ő lépjen. :/
2016. máj. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!