Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Neki fel se tűnt, hogy úgymond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki fel se tűnt, hogy úgymond udvarolok?

Figyelt kérdés
Tetszik egy csaj egy másik osztályból. Sulis foci meccseken sokszor ott volt és beszélgettünk viccelődtünk. Tudtommal nincs barátja. Ott dumáltunk meccseken meg facebookon is gyakran ráírtam, mindig válaszolt meg ő is kérdezett rólam, ismerkedtünk hogy úgy mondjam.Aztán vége lett a focinak és már csak néha láttam szünetben, akkor egymásra mosolyogtunk meg dumáltunk pár mondatot.Jobb lett volna személyesen de hát nem vagyunk egy osztályban.Meg úgy voltam vele hogy randira hívom. de előbb dumáljunk többet hogy legyen majd a randin témánk. Szóval Facebookon folytattuk tovább az ismerkedést de azért nem nyomultam rá mindennap.Mikor meghúzta a bokáját akkor is írtam rá hogy gyógyuljon meg, utána meg hogy hogy van. A telószámát igazából nem mertem elkérni mert féltem hogy mindig írogatnék és zavarnám.Aztán pár hét után elhívtam randira és teljesen meg volt döbbenve hogy de hát ő csak barátkozott.Szóval egy kicsit most letört lettem. Ennyire nem látszik rajtam ha valaki érdekel?Nem látta a lány hogy én udvarolok neki?Kicsit erőszakosabban kellett volna viselkedni?
2016. máj. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az tényleg inkább haverkodásnak tűnik.A lányok legtöbbször a gesztusokból szűrik le,ha valaki udvarol nekik.Lehet,hogy nálad ezek a "finomságok" hiányoztak.Vagy a lány egyszerűen vak,vagy...esetleg nem akar veled kapcsolatot.Sajnos ez is benne van a pakliban.
2016. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen gesztusokra gondolsz?Sajnos mivel személyesen ritkán találkoztunk csak ilyenek voltak hogy mosolygás, messziről összenézés.Meg ugye jeleztem amikor gondoltam rá a láb problémája alatt.Én nem akartam őt tapogatni a foci meccsen vagy dobálózni ilyenekkel,hogy de szép vagy.Dicsértem őt mindig is de visszafogottan.Úgy látszik ez nem volt elég.
2016. máj. 25. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányoknak 110% meggyőződés kell különben azt hiszik csak haverkodni akarsz. Mondjuk ha bókolnál sztem az egyértelműbbé tenné
2016. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!