Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még olyan srác aki "küzd"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan srác aki "küzd" el lányért? (Szereti ha a csaj tud fincsiségeket csinálni. Jófej és cuki😄 stb) Úgymond. Nem a lánynak kell kezdeményezni? Mert én soha nem fogok egy srác után se menni. Hiába tetszik vagy ilyesmi 😜

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Én se fogok egy lány után se menni,mai világba egy lány se érdemli meg,hogy egy fiú fusson utána.
2016. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

mit jelent futni/küzdeni a másikért és miért van erre szükség?


szerintem a szükséges és értelmes akadályokat bárki bevállalja a másikért. viszont, ha csak játszadozásból futtatnak vele felesleges köröket, azt egy idő után feladja az ember, mert nem szereti, ha szórakoznak vele...

2016. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Elsővel értek egyet. 160km-re elmentem a csajhoz, hogy megmutassam, hogy mennyire fontos nekem, esti buliban már valami sráccal kavart másnap elküldött. Utolsó eset volt, hogy tettem valamit is egy lányért.
2016. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

#3as pacsi,én 400kmre mentem,este meg szakított:)

Ennyit a mai "normális" lányokról:)

2016. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
400km-re? :DDD Azigen, és leszarta?! Áhh komolyan nem értem amúgy...
2016. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

'Mert én soha nem fogok egy srác után se menni.'


Aztan majd 30 eves korodban, amikor a hajas, 60+ eves ven idiota radmaszik, akihez a penzeert mentel hozza, meg mert 'kuzdott erted', atgondolod.


Bekepzelt liba vagy csak, semmi mas. Ha szerinted oke szorakozni a masik fel erzeseivel, mert 'te aztan nem futsz utana', jatszmazol, annak bizony elterjed a hire, aztan csodalkozol, ha a 'jo pasik', akik utan meg te csorgatod a nyaladat, le se sz**nak.

2016. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ilyenek a lányok :D nincs normális,maguk se tudják milyenek,csak sok próbálkozás után,de akkor már késő lesz^^ utána fordul a kocka:333
2016. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen.

Küzdenék, normális kereteken belül.

Mondjuk a küzdés nem tudom, nálad mit jelent. Ha két ember kölcsönösen akar egymástól valamit és kölcsönösen közeledik egymáshoz, tulajdonképpen küzdeni nem is kell, csak kimutatni az érdeklődést. Ez nem jelenti azt, hogy valaki könnyen kapható, csak megfelelően kezeli a helyzetet. ÉS ez a legideálisabb.

Legideálisabb, mert a "küzdeni" szóban ott az egyoldalúság, hiszen azt sugallja, hogy a srác küzd, a csaj meg csak érdektelenül jelen van.


És nem tudom, hogy jön ide a fincsiség, de igen, szeretem a fincsiségeket!:D

A cukiság előny, hiánya pedig nem hátrány.

A jófejség pedig fontos, ne legyen merev, mert azt nem szeretem.

2016. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh. Azért álljatok le. NE ÁLTALÁNÍTSATOK! nem mindenki ilyen, csak épp ezek után mentek és azért találtok ilyeneket.
2016. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A másik pedig hogy ha nem ad jeleket akkor mit kezdjek? Utána meg ő sértődik meg? :D
2016. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!