Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket adnak a fiuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adnak a fiuk ha tetszik nekik egy lany?

Figyelt kérdés

Mar 1-2 honapja nagyon tetszik egy fiu.

Neha elkezdi fogdosni a hajam,vagy csak viccelodesbol meglok.Nagyon jo fej sokat szoktunk oran is hulyulni.:DD Mostanaban eleg sokat ir facebookon is.

Szerintetek?Milyen jeleket adnak meg a fiuk?



2016. máj. 26. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semiet megtartom az érzést xd
2016. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolso en egy helyesiras orat tartanek neked.

Elso neked koszonom

2016. máj. 26. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Meghúzza a hajad...

De ezt neked kéne érezned, hogy van-e köztetek valami, ha valóban annyira sokat együtt vagytok, főleg hogy neked tetszik, tehát figyelsz is rá.


Feltűnően gyakrabban néz, próbál veled minél több időt eltölteni, próbál kedveskedni, stb

Lehet kölcsönös az érzés, de azt egyértelműen rövid időn belül lényegében csak kétféleképpen tudhatod meg: Rákérdezel finoman, de ne feltétlen úgy szegezd neki a kérdést, hogy "Bejövök? Szerelmes vagy belém?" mert letagadhatja (de ez egyén függő)

A másik pedig, hogy a baráti körében megpróbálsz érdeklődni, hátha ők többet tudnak :)

Esetleg elkezdesz sherlockot játszani :D

Próbálj nyitni felé és majd elválik

F

2016. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A hajamat eleg sokszor huzgalja teny.xd

Koszonom a valaszt

2016. máj. 27. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:

A 3. hozzászóló jól leírta nagyvonalakban.

Viszont amit még fontos lenne tudni, hogy hány évesek vagytok. Mert ha mondjuk 14, akkor még ezt a haj fogdosást gyerekesnek tartanám. De ha már 17-18, akkor már teljesen más.

Nálam mondjuk még az is megvan, hogy eleinte a barátnőivel is össze barátkozok, majd rajtuk keresztül próbálok megtudni a kiszemeltről többet. Ezen kívül haza kísérni, buszhoz, esetleg hazavinni. Elmenni közösen sétálni a városban, enni valamit.

Nálam főleg ezek vannak, amellett, amiket a #3-as már leírt.

2016. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 CHARUSSO válasza:
Áltálalába elhív sörözni de ha nem akkor moziba
2016. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Volt mar hogy kimentunk biciklizni par osztalytarssal es hazakisert meg mogotte mentem es mindig hatra nezett.Mintha tudni akarna hogy ott vagyok-e meg.

Mellette ulok orakon es amikor fele fordulok o meg mond valamit a haverjanak es fordulna vissza es vegig simitja a labam.

2016. máj. 29. 21:10
 9/9 Kinga06 válasza:
Nekem pillanatnyilag bejön egy srác, és én is neki.Mindketten járunk énekkarra nen túl sokan vagyunk...és azt vettem észre hogy folyton engem néz, és mellémült de az egyik osztálytársam ''elzavarta''mert féltékeny,rád figyel.  és asrácoknak bejön ha nevet/nevetnek a viccein
2017. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!